Перейти до:

ДАВАЙТЕ БУДУВАТИ НАЙКРАЩЕ. РАЗОМ

Від імені колективу компанії SINIAT дякуємо за вибір продукції PLATO!

Гипсокартон Plato (Плато)

Про нас

На ринку будматеріалів є чимало товарів, які за порівняно короткий час завоювали досить велику популярність. Гіпсокартон PLATÓ у Києві можна впевнено віднести до їх числа.

Це універсальний матеріал, який використовують у найрізноманітніших будівельних та ремонтних роботах (вирівнювання стін, монтаж стельових конструкцій, перегородок, формування фігурних стель, арок, колон та інших криволінійних конструцій).

Переваги гіпсокартону, як матеріалу з унікальними характеристиками

 • Гіпсокартон PLATÓ (Плато) сприяє створенню сприятливого мікроклімату в приміщенях, завдяки його властивості поглинати воду, а при низькій вологості віддавати її.
 • Скорочення часу проведення ремонтних робіт. Монтаж готових плит прийшов на зміну трудозатратному процесу приготування будівельного розчину. Це істотно скорочує час виконання робочих операцій. При цьому якість робіт стає набагато краще. Лист гіпсокартону, таким чином, замінює сотні кілограмів традиційної штукатурки.
 • Невелика маса листів, простота їх монтажу. Це обумовлює застосування гіпсокартону там, де використання цегляної кладки неможливе, наприклад, на легких перекриттях.
 • Відсутність великої кількості бруду та пилу при ремонтних роботах.
 • Добрі звукоізоляційні та теплозберігаючі властивості матеріалу.
 • Зручність обробки матеріалу, можливість створення конструкцій різної конфігурації (арки, ніші, ступінчасті підвісні стелі, різноманітні дизайнерські розробки).
 • Екологічна чистота матеріалу. Всі складові є природними матеріалами. Синтетика повністю відсутня.
 • Гіпсокартон не володіє неприємним запахом, є відмінним діелектриком.
 • Кислотність матеріалу наближена до аналогічного показника людського організму. З цієї причини, матеріал не здатний нашкодити здоров'ю.
 • Стійкість до займання. Між картонним і гіпсовим шарами відсутній повітряний прошарок. Крім того, вода, яка в невеликій кількості міститься в гіпсокартоні, перешкоджає поширенню вогню.

Ціна в Україні на гіпсокартон PLATÓ (Плато) - доступна, а співвідношення “ціна-якість”, влаштує будь-якого покупця.

Область застосування

Вибір гіпсокартону дуже залежить від області та умов його застосування. Основна сфера використання гіпсокартонних листів – оздоблювальні роботи. Якщо потрібно швидко та якісно відремонтувати приміщення, — цей матеріал не має ніякої альтернативи. Крім того, під листи змонтованного гіпсокартону, можна, без зайвих зусиль, сховати комунікації, кабелі, прилади опалення, тощо. Це ідеальний матеріал не лише для житлових кімнат, але і для кухонних приміщень, санвузлів, мансард.

За допомогою гіпсокартону можна створювати найрізноманітніші форми конструкцій для інтер’єру. А, саме арочний гіпсокартон, допоможе реалізувати унікальні фігурні конструкції для найнестандартніших ідей в інтер'єрі.

Гіпсокартон PLATÓ та його властивості

Виробником гіпсокартону PLATÓ в Україні є компанія Siniat - провідний світовий виробник будівельних матеріалів на основі гіпсу. Модифікації цього матеріалу різноманітні: звичайний, стійкий до вологи, вогнестійкий, арочний, акустичний гіпсокартон, малоформатні плити, а також, універсальні модифікації стійкі до вогню та вологи, посилені гіпсокартонні плити, які використовуються в приміщеннях із підвищеними вимогами щодо механічних навантажень та зовнішніх дій на стіни.

Наприклад, гіпсокартон PLATÓ Format – це матеріал звичайного чи стінового типу, з товщиною 12,5 мм. Застосовується в якості оздоблювального матеріалу, а також для зведення перегородок, облицювання стін і стель. Листи мають довжину 2,0; 2,5; 2,6 та 3,0 м.

PLATÓ Aquastop та PLATÓ Vlagastop рекомендовано для приміщень з великою відносною вологістю повітря (до 85%).

Гіпсокартонна плита PLATÓ Arka READY — це спеціальна плита, призначена для зашивання криволінійних конструкцій. Кожен лист окремо розминається на виробництві за допомогою французького обладнання. Завдяки своїм унікальним властивостям, PLATO Arka, дає змогу реалізувати найоригінальніші ідеї в інтер’єрі легко і швидко.

До переваг гіпсокартону саме цієї марки відносяться:

 • Екологічна чистота, скрупульозне відношення до вибору сировини. Сировина для виробництва гіпсокартону PLATÓ видобувається в єдиній гіпсовій шахті в Україні. Завдяки цьому, гіпс не має зайвих домішок (доломітів, глини тощо), що робить всю продукцію PLATÓ екологічно чистою і забезпечує високу тепло - та звукоізоляцію.
 • Високоякісний папір. У виробництві гіпсокартону PLATÓ використовується високоякісний папір, який завдяки своїм унікальним властивостям надає гіпсокартону високої щільності та забезпечує щільне зчеплення з гіпсовою серцевиною.
 • Застосування у виробництві найбільш сучасного обладнання.
 • Професійна команда працівників, які пройшли спеціальне навчання на підприємствах Європи.
 • Великий асортимент продукції та унікальні продукти. Гіпсокартон PLATÓ представлений у широкому розмірному асортименті. Також у наявності є низка ексклюзивних інноваційних продуктів: PLATÓ Arka READY і PLATÓ Aquastop 9,5.
 • Ретельний контроль за якістю продукту, високі стандарти. Стандарти компанії SINIAT вищі від встановлених в Україні. Наприклад, відповідно до держстандартів, відхилення довжини та ширини плити має бути в межах 0-4 мм, а стандарт SINIAT - 0-2 мм.

Завдяки відмінним експлуатаційним якостям, гіпсокартон виробника SINIAT, є одним з найпопулярніших в Україні.

Перейти >

РОЗСИЛКА ВІД SINIAT

Не пропустіть жодного оновлення на сайті. Будьте в курсі останніх подій.
Для вас корисні поради з монтажу гіпсокартону, навчальні матеріали, повідомлення про акціі та події.

Залишайтеся з нами - підпишіться на розсилку!

Підписатися на розсилку

Де нас знайти?