Вологістійкість

Перейти до:

За останні роки ринок будівельних матеріалів значно розширився, додалося кілька корисних новинок, серед яких і вологостійкий гіпсокартон Siniat - невід'ємний елемент успішно завершених оздоблювальних робіт.

Представлена продукція має структуру листа, який складається з основи - спеціальної гіпсової суміші та унікального наповнювача, облицьованого з обох сторін міцним картоном. Такий гіпсокартон не вбирає вологу, не втрачає своїх початкових якостей внаслідок надлишкових випарів.

Вологостійкий гіпсокартон - універсальний матеріал для будівництва та оздоблення приміщень

Унікальні можливості дозволяють активно використовувати даний будівельний матеріал для надання ідеальної форми стінам і стелі всіляких будівельних об'єктів. Разом з цим гіпсокартон застосовується для спорудження перегородок між кімнатами. В такому випадку він кріпиться на каркас з дерева або металу.

Матеріал застосовується також для оздоблення і вирівнювання стельових конструкцій: підвісних або багаторівневих.

Переваги

Вологостійкий гіпсокартон Siniat - екологічно чиста система, що не містить токсичних речовин, а також:

  • Має невелику вагу;
  • Відрізняється високою міцністю структури;
  • Не пропускає звук;
  • Практично не горить;
  • Має абсолютно гладку, рівну поверхню;
  • Не вбирає вологу, ідеально підходить для монтажу у ванній кімнаті, на кухні.

Різновиди

Вологостійкі системи застосовуються для внутрішнього оздоблення приміщень, які відрізняються підвищеними показниками вологості. Подібні матеріали оброблені спеціальними септичними сумішами, що дозволяє запобігти появі цвілі і різного виду грибка.

Популярність такого гіпсокартону обумовлена простотою їх обробки: вони легко ріжуться, піддаються склеюванню, передбачають використання будь-яких кріпильних елементів, забезпечують оптимальну швидкість монтажу, дозволяють реалізовувати навіть найсміливіші конструктивні рішення. Поверхню можна покривати різними шпалерами і фарбою.

В якості оздоблювального матеріалу вологостійкий гіпсокартон відомий в кількох видах:

  1. Стельовий - гарантує отримання ідеально гладкої поверхні стелі без виконання штукатурних робіт, його товщина близько 12,5 мм.
  2. Стіновий - використовується в оформленні поверхні стін в два шари, його товщина близько 9,5 мм.

Сьогодні практично неможливо уявити проведення ремонтних і будівельних робіт без покупки вологостійкого гіпсокартону. Такі системи значно скорочують тривалість ремонту і будівництва. Поверхні при оздоблені приміщень ідеально рівні, а атмосфера в них екологічно чиста.

ЗАСТОСУВАННЯ

Вологостійкий  гіпсокартон PLATO відрізняється зниженим поглинанням вологи завдяки гідрофобній речовині, яка додається до гіпсового наповнювача . Допускається до застосування в приміщеннях з періодичним (до 10 годин) підвищенням вологості повітря до 85%

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?