Перейти до:

ЩО ТАКЕ ГІПСОКАРТОН ГКЛ?

Гіпсокартон - це будівельний матеріал, що є листом з двох шарів будівельної паперу / картону і сердечника з гіпсу (гідрату сульфату кальцію (CaSO4*2H2O). Сердечник складається з загустілого гіпсового тіста з наповнювачами. Основне призначення даного матеріалу - обшивка стін, зведення перегородок і стель в будівлях з нормальним і сухим режимом вологості. Гіпсокартон є хорошою альтернативою для традиційної штукатурки. Гіпсокартонні конструкції допомагають будівельникам і дизайнерам будувати відповідно до будівельних норм і правил пожежної безпеки та звукоізоляції.

Siniat-Plato-Format-plasterboard

ПРО ГІПСОКАРТОН

Чи існують інші назви для гіпсокартону? Гіпсокартонна плита також відома як «гіпсова панель», «стінова панель», «панель для сухого будівництва». В Україні найбільш вживаним є термін гіпсокартон.

В яких випадках рекомендують використовувати гіпсокартон? Основне використання гіпсокартону полягає в створенні внутрішніх перегородок або монтажу стель в будь-яких типах будівель - від лікарень і шкіл до магазинів і приватних будинків. Нові, більш інноваційні типи гіпсокартонних плит, також можуть бути використані і для зовнішньої обшивки стін.

Чому слід використовувати гіпсокартон? Є чимало переваг у використанні гіпсокартону. По-перше, він забезпечує гладку й рівну поверхню. По-друге, він легкий і простий в установці, і може бути використаний для створення таких конструкцій, як вигнуті стіни або стелі. Тому він може використовуватися в якості простого рішення для забезпечення будівельних норм і правил для вогне-, звуко-, волого-і теплозахисту.

ЯКІ Є ВИДИ ГІПСОКАРТОНУ?

Гіпсокартонні плити можна згрупувати в наступні категорії, що базуються на властивостях цих плит:

  • Вогнестійкий гіпсокартон - використовується для будинків усіх класів вогнестійкості, а також для облаштування протипожежних перешкод всіх типів.
  • Акустичний гіпсокартон - для приміщень з підвищеними вимогами до звукоізоляції.
  • Посилений гіпсокартон - має підвищену міцність і стійкістю до ударних навантажень.
  • Вологостійкий гіпсокартон - допомагає регулювати рівень пари, вологи і води в приміщенні.
  • Перфоровані гіпсокартонні листи, які поєднують акустичні і естетичні характеристики. Як правило, вони використовуються в холах, ресторанах та інших місцях, з підвищеним рівнем шуму де звук і реверберації є проблемою.

ЯК ВСТАНОВЛЮВАТИ ГІПСОКАРТОН?

Гіпсокартон монтують за допомогою металевих направляючих (профілю) або дерев'яного каркаса, рідше шляхом використання монтажного клею. Компанія Siniat рекомендує використовувати металевий профіль для монтажу ГК конструкцій (для найбільшої зручності і міцності даного продукту). Зазирніть в наш розділ Навчальні матеріали з відеороликами із інструкціями щодо монтажу перегородок та стель, облицювання стін з використанням металевого каркаса або клейових сумішей.

Siniat-Plasterboard-wall

ГІПСОКАРТОН ТА ДОВКІЛЛЯ

Чи є гіпсокартон екологічно чистим? Гіпсокартон на 100% переробляється, що означає відсутність відходів. Гіпсокартон ТM PLATO має сертифікаційну позначку "Зелений журавлик", як свідчення того, що продукція не містить токсичних речовин, канцерогенних сполук, азбесту.

Де нас знайти?