Багатоповерховий житловий будинок «Лексикон»

London, EC1, UK
Перейти до:

Ключові факти

  • Сектор: Багатоповерхові житлові будинки
  • Вартість проекту: £160m
  • Клієнт: Mount Anvil and Affinity Sutton
  • Підрядник: Mount Anvil
  • Cубпідрядник: PIB Contractors

Розташований у відмінному місці, що межує з Ейнджел, Шордіч, Клеркенвелл і Фаррінгдон, ця будівля стане ключовою частиною міського плану. Спільне підприємство між Mount Anvil та житлової асоціацією, Affinity Sutton, Лексикон вміщує 307 квартир - 200 для приватного продажу і 107 одиниць соціального житла. 36-поверхова будівля, яка стане найвищою у Іслінгтоні, зробить доступними одно-, дво- і трикімнатні квартири. Крім того, включає в себе 785 кв м багатофункціонального комерційного простору, 52 паркувальних місця, приватний спа-салон, плавальний басейн і тренажерний зал. PIB призначив підрядником Siniat в якості ключового партнера поставок гіпсокартону, щоб забезпечити деталізований проектний пакет для унікальних викликів, з якими стикаються при споруді настільки висотного будинку.

Фаза встановлення

Для фасаду архітектори SOM використали емальовані скляні панелі, встановлені у вентильовані порожнини. На 36-поверховій вежі таке рішення викликало рух між структурним і зовнішнім фасадом. Це означало, що будівля не відповідала б необхідним критеріям продуктивності.

GTEC dB Board at The Lexicon, London.  Multi-residential case study.
£160м

Вартість побудови

36 поверхів

Найвища будівля Іслінгтона

GTEC dB Board at The Lexicon, London.  Multi-residential case study.

“Складна система фасаду мала дуже багато технічних вимог. Ми повинні були індивідуально розробляти рішення, щоб домогтися найкращих характеристик для перегородок, а також задовольнити необхідні критерії продуктивності.”

Keith Ward, Projects ManagerMount Anvil

Вплив

"Іслінгтон — один із найпривабливіших районів Лондона, проте околиці Банхілл Ворд входять до числа 20 найзанедбаніших вулиць британської столиці. ""Лексикон"" надавав робочі місця для підрядників до самого завершення будівництва, створив можливості для подальшого працевлаштування в сфері торгівлі та розваг. На додаток до приватних квартир, третина площы виділяється на соціальне житло через програму ""Affinity Sutton"". Проект ""Лексикон"" не тільки сприяє виконанню плану Лондонської мерії зі спорудження 42 000 квартир на рік, але й гарантує, що центр Лондона залишиться соціально різноманітним."


Результат