Дім Роналда Макдоналда

Cracow, Poland
Перейти до:

Ключові факти

  • Сектор: Готелі
  • Клієнт: Fundacja Ronalda McDonalda
  • Підрядник: Przedsiębiorstwo Budowlane „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
  • Cубпідрядник: Usługi Budowlane Andrzej Suchan
  • Закінчено: 10/14/2015

Коли група лікарів-ентузіастів з Філадельфії у 1974 році виступила з ідеєю будівництва прилікарняного ДОМУ ПОЗА ДОМОМ, у них була похвальна і досить скромна мета: побудувати невеликий готель для батьків хронічно хворих дітей, щоб тата й мами щодня могли бути поруч з дітьми під час їхнього лікування. Сьогодні завдяки підтримці благодійного фонду Роналда Макдоналда таких будинків у світі вже кілька сотень. 14 жовтня 2015 року було введено в експлуатацію перший такий Дім у Польщі при Дитячій університетській лікарні в Кракові. Дім Роналда Макдоналда — сімейний готель на 20 сучасних номерів для 40 осіб, великою кухнею, їдальнею, пральнею, кімнатою відпочинку. Усе це для того, щоб батьки могли підтримати своїх дітей під час важкого і тривалого лікування.

Фаза встановлення

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

Цей проект був пов'язаний з величезними проблемами в плані акустики приміщення. З Siniat ми змогли досягнути своєї мети.

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

З Siniat ми змогли досягти своєї мети.

ArchitektPMJ Dtoeos

Вплив

Було необхідно інвестувати матеріали, гроші, працю. І кожен учасник допомагав як міг. Відкриття Будинку стало щасливим і особливим моментом для всіх, хто допомагав у будівництві. Ми зробили це!

Katarzyna Nowakowska, Dyrektor Wykonawczy
Fundacja Ronalda McDonalda, Polska

Результат