Фінішна шпаклівка PLATO Super Finish від Siniat

Siniat Siniat 18.05.2018

новини та події
сухі суміші

Компанія СІНІАТ пропонує своїм клієнтам широкий асортимент фінішних шпаклівок, серед яких э високоякісна шпаклівка PLATO SuperFinish – це суха шпаклювальна суміш на основі гіпсового в’яжучого з мінеральним наповнювачем та спеціальними домішками, призначена для фінішного шпаклювання тонким шаром гіпсокартонних плит, гіпсових штукатурок та шпаклівок для отримання високоякісної поверхні під подальше фінішне оздоблення. PLATO SuperFinish – досить м’яка шпаклівка, тому після висихання ошпакльована поверхня дуже легко піддається шліфуванню.

  • Дуже пластична
  • Легко шліфується
  • Рівномірний білий колір 

 PLATO SuperFinish

Середня витрата матеріалу – 1 кг/м2 при товщині шару 1 мм 
товщина шару нанесення – до 2 мм
час висихання – 24 год. 

Очищення поверхні 
Температура основи і повітря в приміщенні повинна бути не нижче +5°С, відносна вологість – до 60%. Шпаклівку слід наносити виключно на чисті та сухі поверхні. Перш ніж приступити до роботи, потрібно очистити основу від залишків старих малярних покриттів та інших забруднень, що понижують адгезію. Основу з нальотом плісняви чи грибків необхідно очистити та обробити відповідними антигрибковими засобами. Основа для шпаклювання не повинна бути вологою чи замерзлою. 

Ґрунтування поверхні
Поверхні з підвищеним водопоглинанням – попередньо обробити глибокопроникною ґрунтовкою для зниження та вирівнювання поглинаючої здатності основи та для запобігання нерівномірного тужавлення розчину.

Приготування розчину
Суху суміш PLATO SuperFinish потрібно засипати в ємність з чистою холодною водою (з розрахунку 1 кг суміші на 0,6 л води) та перемішати будівельним міксером до утворення однорідної гомогенної консистенції. Рекомендується використовувати міксер на низьких обертах. Високі оберти можуть призвести до появи бульбашок, що спричинять незручності при нанесенні.
Після п’ятихвилинної витримки суміш потрібно повторно перемішати. Не слід додавати воду або суху суміш в розчин після перемішування.

Нанесення 
Приготовлений розчин рівномірно нанести на поверхню та розрівняти за допомогою шпателя або гладилки. Розчин придатний для нанесення протягом 60 хв після зачинення водою. Завдяки спеціальним домішкам шпаклівка PLATO SuperFinish дуже еластична та легко розрівнюється по поверхні. Рекомендована товщина одного шару нанесення до 2 мм. 
При необхідності наступний шар шпаклівки наноситься після висихання попереднього, але перед нанесення другого шару потрібно зачистити поверхню від напливів та дрібних частинок, які можуть призвести до утворення подряпин. При цьому поверхня між першим та наступними шарами нанесення не ґрунтується.

Шліфування
Поверхня висихає приблизно за 24 год. Після повного висихання поверхня дуже легко піддається шліфуванню сіткою або шліфувальним папером. 
Подальше ґрунтування та фінішне оздоблення

Оскільки PLATO SuperFinish досить м’яка шпаклівка, ґрунтувати ошпакльовану поверхню потрібно досить обережно, використовуючи валик з короткою шубкою.
При дотриманні усіх рекомендацій PLATO SuperFinish утворює ідеально рівну та гладеньку поверхню однорідного білого кольору під подальше фінішне оздоблення.