Відкриття Навчально-технічного центру у Харкові

Siniat Siniat 04.03.2019

новини та події
гіпсокартон
сухі суміші
металевий профіль
цементні плити

Справжнє свято відбулося на честь відкриття Навчально-технічного центру Сініат на базі Харківського професійного ліцею будівельних технологій!

 Ліцей готує молодих спеціалістів будівельних напрямків, які так потребує сучасний вітчизняний ринок праці. Активну участь у програмі святкування прийняли і самі учні ліцею, влаштувавши гостям теплий прийом та невеличкий концерт. Серед шановних гостей на святі були присутні адміністрація ліцею у повному складі, представники Міністерства освіти та науки, директори Сумського, Броварського, Хмельницького та Черкаського ДНЗ, директори харківських підприємств, таких як «Житлоінвестбуд-1», «ПівденКабель», партнери, клієнти, дистрибутори ТДВ «СІНІАТ» та інші почесні гості.

учбовий центр Сініат Харків
учбовий центр Сініат Харків

Окрім урочистої частини, учасники заходу взяли участь в активному діалозі за круглим столом в обговорення актуальних тем освітнього процесу в регіоні, бюджетних та кадрових питань в процесі модернізації та розвитку системи професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, що Навчально-технічні центри Сініат ставлять перед собою такі основні задачі:

• створення матеріальної бази для навчального процесу для учнів таких спеціальностей, як монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, маляр.

• формування та поглиблення знань з професійної підготовки, розвиток необхідних практичних навичок роботи з новітніми матеріалами

• формування та просування позитивного іміджу будівельних професій серед молоді

• популяризація технології систем сухого будівництва на основі продуктів СІНІАТ

детальніше про діяльність Учбового центру
учбовий центр Сініат Харків
учбовий центр Сініат Харків
Дякуємо всім учасникам, організаторам та особисто директору навчального закладу, Юкляєвській Наталії Вікторівні за співпрацю та можливість долучитися до заходу та освітнього процесу в цілому!
учбовий центр Сініат Харків
учбовий центр Сініат Харків
учбовий центр Сініат Харків
учбовий центр Сініат Харків