Багатоповерхові будівлі

Перейти до:

В даний час багато хто задається питанням, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку, а все тому, що навіть невеликі похибки досить складно приховати під шпалерами, а що стосується фарбування, то тут поверхня повинна бути абсолютно гладкою і рівною.

Залежно від типу застосовуваних матеріалів, розрізняють два способи вирівнювання нерівних покриттів стін: сирий (передбачає застосування будівельної суміші), сухий (установка гіпсокартону).

Як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку за допомогою гіпсокартону: популярні варіанти

Багато будівельних бригад воліють вирівняти стіни в багатоповерховому будинку гіпсокартоном від Siniat, адже цей матеріал відомий масою переваг:

 • Відрізняється невеликою вагою;
 • Звуконепроникний;
 • Протистоїть виникненню пожеж;
 • Дуже коміцний;
 • Має ідеально рівну поверхню.

Вирівнювання стін за допомогою гіпсокартону - це значна економія часу і зусиль будівельної бригади

Питання про те, як вирівняти стіни гіпсокартоном в багатоповерховому будинку передбачає дотримання двох методик:

 • Монтаж матеріалу з використанням клейової суміші;
 • Установка листів на спеціальний каркас.

Кріплення гіпсокартону на клейову суміш набагато швидше за часом, не вимагає особливих зусиль, та й набагато дешевше. Але такий спосіб дозволяє виправити викривлення стіни, що не перевищує 5 сантиметрів.

Дотримання каркасної методики вирівнювання покриттів стін зажадає додаткових витрат в придбанні спеціального профілю, кріплень. Дана методика дуже актуальна в тому випадку, коли стіни мають великі викривлення, вимагають додаткового утеплення, звукоізоляції.

Листи гіпсокартону Siniat неймовірно міцні і легкі в нарізці. Подібний будівельний матеріал дає просту відповідь, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку без особливих зусиль, часових і трудових затрат:

 • Розмітка стін (дистанція між профілями - 60 см).
 • Монтаж направляючих профілю і підвісів, спорудження каркаса (металевого або дерев'яного). Дерев'яні бруси повинні бути сухими, інакше з часом конструкція може втратити свою форму, з'являться щілини, зазори, тому багато хто віддає перевагу металевому профілю, який відрізняється чудовими показниками експлуатації.
 • Монтаж стійкового профілю з урахуванням рівня верхніх і нижніх направляючих.
 • Розмітка та встановлення листів з використанням саморізів (відстань між двома сусідніми - 25 см).
 • Обробка поверхні ґрунтовкою, шпаклівка стиків, отворів від шурупів.

Незважаючи на всю простоту покрокової інструкції, для проведення максимально якісних робіт, варто звернутися до команди професіоналів.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?