Офіси

Перейти до:

Рішення для офісів

Інтер'єр офісу - важлива складова іміджу компанії, а також один з факторів, що формує робочу мотивацію персоналу. Серед світлих гладких і рівних стін та помірного красивого декору, зручно розташованих офісних меблів, персоналу набагато приємніше знаходитися. Так само і відвідувачам та клієнтам компанії, у яких складається враження про благополуччя фірми з вигляду її офісу.

Питання, чим вирівняти стіни в офісі виникає, щойно будівництво офісного приміщення завершено.

Найчастіше стіни в офісі фарбують. Таке рішення є найбільш прийнятним, оскільки шпалери в офісі швидко прийдуть в непридатність від частого контакту з офісними кріслами або неохайного поводження.

Як вирівняти стіни в офісі?

Для вирівнювання стін в офісних приміщеннях використовується штукатурка або листи гіпсокартону. Рішення на користь того чи іншого матеріалу обумовлюється наступними факторами:

  • Площа приміщення. Здача об'єкта в експлуатацію. Що менше часу залишається до відкриття офісу, то швидше повинні проводитися оздоблювальні роботи. Найзручнішим в цьому відношенні матеріалом є гіпсокартон. Листи гіпсокартону не вимагають складного монтажу і покривають велику площу.
  • Стан стін. Якщо стіни після зведення будівлі відносно рівні, можна обійтися штукатуркою. Якщо ж стіни не можна назвати рівними і на їх вирівнювання піде багато часу і матеріалу, краще використовувати листи гіпсокартону.

Які матеріали для стін в офісі обрати?

Пріоритетними матеріалами для вирівнювання стін є сучасні сухі суміші, а також листи гіпсокартону. Ці оздоблювальні матеріали мають свої переваги та недоліки.

Який гіпсокартон для ремонту в офісі краще?

Для ремонту офісних приміщень можна використовувати стандартний гіпсокартон або вологостійкий, а також акустичний гіпсокартон. Якщо офісне приміщення вологе (наприклад, цокольний поверх будівлі), то слід обрати вологостійкий гіпсокартон, розрахований на тривалий вплив вологи і монтаж в будівлях, розташованих поблизу річок і водойм. Якщо рівень вологості стандартний, то можна використовувати звичайний гіпсокартон.

Матеріали для вирівнювання стін в офісі від SINIAT

Компанія SINIAT виробляє високоякісний гіпсокартон, а також сухі будівельні суміші, призначені для обробки житлових та офісних приміщень. Компанія виробляє наступні види матеріалів: Сухі суміші PLATÓ Gipswand, PLATÓ Start, PLATÓ Izomix. Всі вони відрізняються високою адгезією, вологостійкістю, високою пластичністю і хорошою покриваючою здатністю. Ще одні приклади марок гіпсокартону PLATÓ такі як PLATÓ 9,5, PLATÓ Format, PLATÓ Aquastop, призначені для будівель, зведених в місцевостях з підвищеною вологістю. З повним списком продуктів, можна ознайомитись в каталозі сайту в розділі Продукти.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?