Освітні заклади

Перейти до:

Рішення для освітніх закладів

Рівні стіни без вад і дефектів - обов'язковий атрибут будь-якої будівлі громадського призначення. Особливо важлива наявність рівних, пофарбованих стін в навчальних закладах, де будь-який дефект стін може послужити причиною для травматизації учнів. Питання про те, чим вирівняти стіни в технікумі або школі є ключовим під час проведення капітальних і планових ремонтів приміщень кожного навчального закладу.

Як вирівняти стіни в школі?

Вирівняти стіни в навчальному закладі можна за допомогою штукатурки або листів гіпсокартону. Вибір способу вирівнювання та матеріалів для цього виду роботи визначається наступними факторами:

  • навантаженням, яке буде витримувати стіна;
  • рівнем вологості в приміщенні;
  • типом приміщення (підсобне, коридор, навчальна аудиторія);
  • видом подальшої обробки.

Які матеріали для оздоблення стін в університеті або технікумі можна використовувати?

Визначальним фактором у виборі матеріалів для обробки стін в навчальних закладах є їх екологічна безпека, пожежостійкість, а також стійкість до зношування.

В якості оздоблювальних матеріалів використовуються сучасні сухі суміші, штукатурка і листи гіпсокартону. Сучасні сухі суміші, такі як PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, PLATÓ Izomix володіють хорошою пластичністю, високою адгезією і покриваючою здатністю, а також вологостійкістю. Щодо гіпсокартону, то його вибір залежить від характеристик приміщення.

Який гіпоскартон для ремонту школи краще?

Стіни навчальних закладів піддаються великому навантаженню. Їм доводиться витримувати удари, поштовхи, тертя, оскільки діти часто бігають, штовхаються, спираються на стіни. Витримати такий вплив здатний тільки посилений гіпсокартон такий як PLATÓ Monolit чи PLATÓ Tandem .

В навчальних аудиторіях також доцільно використовувати марки гіпсокартону PLATÓ Format, PLATÓ 9,5. Вибір на користь певного виду листів гіпсокартону визначається мікрокліматом приміщення, його цільовим призначенням.

Перераховані вище матеріали для вирівнювання стін в університеті від SINIAT володіють всіма необхідними характеристиками, їх використання допустиме в навчальних закладах. Вони екологічні, безпечні для здоров'я, мають високі теплоізоляційні і звукоізоляційні показники. Крім цього вони гіпоалергенні, а також відрізняються високою стійкістю до займання. Їх використання відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і правилам пожежної безпеки та охорони праці.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?