Модульне будівництво

Перейти до:

БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ З КРАЩИМИ СТАНДАРТАМИ ДЛЯ МОДУЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

По всій Європі відбувається перехід від традиційного будівництва з цегли і блоків до полегшеного модульного будівництва.

Співпрацюючи з виробниками модульних блоків, ми розробляємо технічні рішення, які дозволяють будівлям бути теплішими і сухішими, з більш низьким рівнем шуму і високим рівнем безпеки для роботи і життя.

Ми знаходимо шляхи підвищення продуктивності, скорочуючи терміни або вартість будівництва, щоб забезпечити відповідність остаточного рішення технічним вимогам проекту.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?