Гаражі

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ГАРАЖІВ

Стіни гаража, як і будь-якої іншої будівлі потребують внутрішнього оздоблення. Оздоблення стін цього приміщення виконує захисну і естетичну функцію. Тому над тим, як вирівняти стіни в гаражі, рано чи пізно замислюються всі власники цих приміщень.

Гараж - це приміщення, яке використовується для зберігання автомобіля і різних господарсько-побутових предметів. Розташування гаража, його розміри і матеріали, з яких він зведений, залежать від планування і розмірів ділянки. Найчастіше, обираючи, чим вирівняти стіни в гаражі, його власники надають перевагу штукатурці. Сухі суміші PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, а також PLATÓ Izomix, виробництва компанії SINIAT, дозволяють швидко і ефективно вирівняти стіни.

Вибір на користь штукатурення дійсно одне з практичних і надійних рішень. Стіни в гаражі можуть піддаватися різним механічним впливам, часто на них кріпляться стелажі і полиці з інструментами, тому міцна штукатурка довше збереже свій зовнішній вигляд і забезпечить стінам належний захист.

Матеріали для вирівнювання стін гаража від SINIAT

Компанія SINIAT виробляє сухі суміші, вологостійкий і звичайний гіпсокартон, а також металеві профілі для монтажу гіпсокартону і конструкцій з цього матеріалу. Міркуючи про те, який гіпсокартон для ремонту гаража краще (якщо прийнято рішення обробки цього приміщення листами гіпсокартону), фахівці компанії SINIAT рекомендують керуватися типом будівлі. Якщо мова йде про гаражі на цокольному поверсі житлового будинку, краще вибрати вологостійкий гіпсокартон, оскільки в приміщенні може збиратися волога і конденсат. Навіть якщо гараж - окрема будівля у дворі, вологостійкий гіпсокартон не буде зайвим, оскільки найчастіше гараж має тонкі стіни, позбавлені теплоізоляції, а значить скупчення вологи - процес неминучий. Волога - ворог не тільки стін будівлі, а й інструментів, що зберігаються в гаражі, тому наявність надійної обробки стін в боротьбі з нею не буде зайвою.

Матеріали для оздоблення стін гаража незалежно від того, чи є приміщення житловим, повинні підбиратися за принципом:

  • якості;
  • екологічної безпеки;
  • надійності;
  • простоти монтажу;
  • вартості.

Вибір на користь штукатурки або листів гіпсокартону залежить від стану стін в приміщенні. Якщо стіни занадто нерівні і грубі, то є сенс замислитись про монтаж каркаса для гіпсокартону, який швидко приховає всі недоліки. У будь-якому випадку, вибір матеріалів повинен бути продиктований доцільністю і економічністю, а також тим, як ви плануєте використовувати свій гараж.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >