Комори

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ВАШОЇ КОМОРИ

Комори - підсобні приміщення, які використовуються для зберігання господарсько-побутових предметів. Найчастіше це невелике приміщення, яке або прибудоване до будинку і має окремий вхід, або просто є однією з кімнат будинку. Нерідко комори розташовуються поруч з гаражами на цокольному поверсі.

У деяких випадках, коли перед власниками будинку постає завдання розширення житлової площі, комори переобладнуються в житлові приміщення і одне з питань пов'язаних з їх переобладнанням полягає в тому, як вирівняти стіни в коморі.

Вирішення цього завдання повинне відштовхуватися від того, якого типу є сама комора (приміщення на цокольному поверсі, приміщення, що прилягає до гаражу, або звичайна кімната в житловому будинку). Якщо приміщення - частина житлового будинку або офісу, як правило, воно має внутрішню обробку. Через зберігання предметів в цьому приміщенні на стінах можуть з'явитися дефекти і відколи, які легко можна усунути сухими сумішами PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand і PLATÓ Izomix.

Якщо ж стіни у підсобному приміщенні не були оздоблені після будівництва, то питання вирівнювання стін можливо вирішити шляхом застосування гіпсокартону.

Листи звичайного або вологостійкого гіпсокартону PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9,5, а також PLATÓ Vlagastop (залежно від рівня вологості в приміщенні), допоможуть швидко підготувати стіни комори до подальшої обробки. Який гіпсокартон для ремонту комори краще вирішувати вам. Це рішення залежить не тільки від того, вологе це приміщення чи ні, але і від того, як ви плануєте використовувати його в майбутньому. Наприклад, звичайний гіпсокартон відрізняється більшою пластичністю і дає можливість робити з нього різні арки і конструкції. На закріплені каркасним або безкаркасним методом листи гіпсокартону можна нанести фінішну шпаклівку або ґрунтовку, якщо ви плануєте обклеювати стіни шпалерами.

Матеріали для вирівнювання стін в коморі від SINIAT - це високоякісні сухі будівельні суміші з високим ступенем адгезії, а також надійний гіпсокартон, що володіє відмінними монтажними властивостями. Для установки листів гіпсокартону компанія SINIAT виробляє металеві профілі і аксесуари, які знадобляться вам в процесі монтажу.

Всі матеріали, для оздоблення стін в коморі, або будь-якому іншому приміщенні, виробництва цієї марки проходять ретельний контроль якості на кожному етапі виробництва і мають сертифікати екологічної безпеки.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >