Кухні

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

Гладкі, рівні стіни – прикраса будь-якого приміщення. На них легко наклеїти шпалери, пофарбувати або обробити будь-якою декоративною штукатуркою.

Сучасні технології будівництва пропонують безліч матеріалів для вирівнювання стін. Найпоширенішими є штукатурка і гіпсокартон. Штукатурка – більш трудомісткий і енерговитратний спосіб, що вимагає наявності досвіду і більшої кількості часу, ніж монтаж гіпсокартону.

Гіпсокартон – універсальний оздоблювальний матеріал, що має три складових: два шари будівельного картону і шар гіпсу між ними. Перш ніж вирівняти стіни в кухні гіпсокартоном, на них монтують металевий каркас, або наносять спеціальний клей (безкаркасний метод монтажу). Каркас з металопрофілю стійкий до вологості, яка утворюється на кухні під час приготування їжі або миття посуду.

Який гіпсокартон для ремонту в кухні краще?

Вирішити питання, як вирівняти стіни в кухні, допоможе використання гіпсокартону. Для кухні бажано віддати перевагу вологостійкому гіпсокартону PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9,5, а також PLATÓ Vlagastop, які стійко переносять вологу і утворення конденсату. Якщо у ваші плани входить не тільки вирівнювання стін і стелі, а ще й зведення невеликої перегородки або конструкції арочного типу, то рекомендуємо використовувати для цієї мети не вологостійкі листи гіпсокартону, оскільки вони мають більшу пластичність.

Які матеріали можна використовувати поверх гіпсокартону для оздоблення стін в кухні?

Фахівці рекомендують використовувати в кухні каркасний спосіб монтажу листів гіпсокартону, але якщо кухня зовсім крихітна, застосовується безкаркасний метод. Після монтажу, шви між листами гіпсокартону необхідно зашпаклювати, щоб стіна набула необхідної гладкості. На її поверхню можна нанести шар фінішної штукатурки, якщо передбачається фарбування стін, або звичайної грунтовки, якщо прийнято рішення клеїти на стіни шпалери. Крім того, на цей матеріал можна нанести декоративну штукатурку за бажанням власників кухні, а також рідкі шпалери. Вологостійкий гіпсокартон розрахований також на вагу плитки або штучного каменю, які часто використовують в кухонних інтер'єрах. Листи гіпсокартону створюють оптимальні умови для роботи з будь-якими оздоблювальними матеріалами, не обмежуючи вас у виборі дизайну інтер'єру.

Матеріали для вирівнювання стін у кухні від SINIAT

SINIAT виробляє високоякісні оздоблювальні матеріали, з якими ваш ремонт буде простим, швидким та ефективним, а його результат – довговічним та надійним.

Перелік оздоблювальних матеріалів, які представляє компанія, включає в себе:

  • гіпсокартон;
  • металевий профіль;
  • сухі будівельні суміші;
  • підвіси для кріплення профілів і інші аксесуари, що використовуються для монтажних робіт.

Всі вони відповідають вимогам стандартів якості і безпеки, що пред'являються до оздоблювальних матеріалів.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >