Мансарди

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ МАНСАРД

Мансардне приміщення є практично в кожному приватному будинку. Часто це приміщення використовується як склад для зберігання різноманітних речей, або ж просто простоює порожнім. Але варто тільки підняти питання про розширення житлової площі, одразу знаходиться відповідь – мансарда. Досить лише утеплити мансарду і здійснити внутрішню обробку цього приміщення.

Для того, щоб приміщення стало придатним для комфортного життя необхідна відповідність наступним якостям:

  • Низька теплопровідність стін і покрівлі в приміщенні;
  • Прийнятний рівень шумоізоляції;
  • Естетична привабливість внутрішнього оздоблення;
  • Екологічна безпека використовуваних оздоблювальних матеріалів;
  • Прийнятна ціна обробно-ремонтних робіт.

Чим вирівняти стіни в мансарді?

Серед усього розмаїття матеріалів, застосовуваних в оздоблювальних роботах, вигідно виділяється гіпсокартон. Серед основних переваг цього матеріалу виділяють:

  • Легкість монтажу.
  • Відносно невелику вага конструкцій.
  • Негорючість матеріалу.
  • Невелику вартість листа гіпсокартону.

Питання як вирівняти стіни в масандрі, не здаватиметься складним, якщо застосовувати для цього гіпсокартонні листи, які також прекрасно можна використовувати для обробки стелі. Під час виконання монтажних робіт під гіпсокартоном можна "зашити" і тепло- і шумоізоляцію, а також прокласти всі інженерні комунікації. Завдяки своїм характеристикам, цей оздоблювальний матеріал дозволяє виготовляти конструкції будь-якої форми, тому гіпсокартон знаходить своє застосування, як в простому ремонті, так і в реалізації складних дизайнерських рішень: арки, різні ніші, складні і об'ємні фігури.

Який гіпсокартон для ремонту мансарди краще?

Для здійснення оздоблювальних робіт в мансардному приміщенні найкраще використовувати вологостійкий гіпсокартон, такий як PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9.5, а також PLATÓ Vlagastop.

Матеріали для вирівнювання стін в мансарді від SINIAT

Для проведення монтажу гіпсокартонних конструкцій, крім основного матеріалу - гіпсокартону, використовуються металеві профілі (наприклад, PLATÓ AquaProf CD60, PLATÓ AquaProf UD28), шпаклювальні суміші і аксесуари для здійснення робіт. Такі матеріали для оздоблення стін мансарди, як плити гіпсокартону, дозволяють повністю підготувати стіни до обклеювання шпалерами, шпаклювання звичайною або декоративною штукатуркою під фарбування, а також можна кріпити плитку або декоративний камінь і т.д.

Різноманітні декоративні прийоми в обробці цього приміщення дозволять зробити оригінальну і індивідуальну мансарду у власному стилі, перетворюючи недоліки приміщення в переваги.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >