Підвали

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ РЕМОНТУ ВАШОГО ПІДВАЛУ

Підвали або підвальні приміщення є практично в кожній одноповерховій або багатоповерховій житловій або адміністративній будівлі. Якщо кілька десятків років тому підвали використовувалися в основному для зберігання домашньої консервації або господарсько-побутових предметів, то сьогодні вони стають кабінетами, більярдними, приміщеннями комерційного призначення.

Для того, щоб це приміщення стало придатним для побутового використання, необхідно вирішити питання як вирівняти стіни в підвалі. Можна піти двома шляхами: використовувати штукатурку або листи популярного будівельного матеріалу - гіпсокартону. Визначити чим вирівняти стіни в підвалі не складно. Якщо стіни не сирі, не мають слідів цвілі та істотних вад, можна скористатися сухими сумішами і поштукатурити їх.

Якщо ж підвал - сире, слабо вентильоване приміщення, то краще  не застослвувати гіпсокартон. 

Компанія SINIAT виробляє сухі будівельні суміші PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand і PLATÓ Izomix, що характеризуються високими адгезивними властивостями, а також відповідають всім стандартам екологічної безпеки.

Крім цього SINIAT виробляє якісний гіпсокартон (звичайні листи гіпсокартону, якими можна обшивати стіни, зводити конструкції у вигляді арок, перегородок, ніш). Для вологих приміщень компанія пропонує листи гіпсокартону PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9,5, а також PLATÓ Vlagastop, стійкі до утворення вологи і конденсату в приміщеннях.

Компанія пропонує не лише ці матеріали для оздоблення стін в підвалі, а й металеві профілі, аксесуари та іншу фурнітуру, що знадобиться вам для монтажу листів гіпсокартону та проведення ремонтних робіт.

Який гіпсокартон для ремонту підвалу краще?

Відповідь на це питання очевидна. Навіть якщо цокольні поверхи не відрізняються підвищеною вологістю і недостатньою вентиляцією, тому, щоб уникнути утворення конденсату або вогкості на стінах, або такого неприємного явища як цвіль, все таки краще віддати перевагу листам вологостійкого гіпсокартону.

Як монтувати гіпсокартон?

Прикріпити цей матеріал до стін можна за допомогою металевого каркаса, на якій будуть монтуватися листи гіпсокартону. Простір між стінами приміщення і листами гіпсокартону можна заповнити теплоізоляційними матеріалами, такими як мінеральна вата. В ній не заводяться гризуни, а також вона вважається екологічним і безпечним матеріалом. Завдяки цьому у вашому підвалі стане набагато тепліше і тихіше, оскільки мінеральна вата володіє звукоізоляційними властивостями.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >