Спальні

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ВАШОЇ СПАЛЬНІ

Рівні стіни – прикраса будь-якого приміщення, від вітальні чи, передпокою до кухні або спальні. Однак, не всі будинки можуть похвалитися рівними стінами. Тому плануючи капітальний ремонт, багато власників будинків і квартир стикаються з проблемою вирівнювання стін в спальні під шпалери. Шпалери вважаються традиційним елементом декору спальні. Вони доповнюють собою будь-який інтер'єр, роблять це приміщення більш затишним. Найкраще шпалери лягають на рівні стіни, тому перед поклейкою бажано максимально вирівняти і підготувати всі поверхні.

Чим вирівняти стіни в спальні?

Традиційно для вирівнювання стін використовуються штукатурка, шпаклівка і гіпсокартон. Перші два види - матеріали для стін спальні, які ефективно усувають незначні дефекти. Якщо стіни не були підготовані до оштукатурення і не вкриті бетонним розчином, або мова йде про вирівнювання стін в будинку з кам'яною кладкою, не обійтися без такого матеріалу, як гіпсокартон. Йому під силу не тільки вирівняти будь-які стіни, але й вибудувати чітку геометрію приміщення та максимально підготувати його до нанесення декоративних матеріалів (шпалер, фарбування).

Матеріали для вирівнювання стін у спальні від SINIAT – це:

  • Сухі суміші PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, PLATÓ Izomix, PLATÓ TRENNWAND. Вони відрізняються високими адгезивними властивостями, вологостійкістю, пластичністю і високою покриваючою здатністю, а також простотою нанесення.
  • Гіпсокартон марок PLATÓ Format, PLATÓ 9,5, а також призначений для будівель, зведених у місцевостях з підвищеною вологістю PLATÓ Aquastop.

Який гіпсокартон для ремонту в спальні краще?

SINIAT виробляє багато видів гіпсокартонних плит, але найбільш популярними є стандартний і вологостійкий гіпсокартон. Перший вид призначений для сухих приміщень, де не відбувається підвищення рівня вологості протягом дня. Вологостійкий гіпсокартон призначений для приміщень з підвищеним рівнем вологості, мансард, кухонь, ванних кімнат. Якщо в спальні сухо, можна сміливо вибирати звичайний гіпсокартон, товщиною 12,5 мм. Він є достатньо пластичним та підходить для монтажу перегородок, арок, якщо вони передбачені плануванням. Монтувати гіпсокартон можна каркасним (кріпити каркас з металопрофілю до стін і на нього монтувати листи гіпсокартону), або безкаркасним способом (шляхом нанесення на листи гіпсокартону грунтовку, а на стіни спеціальний клей).

Вибір способу монтажу залежить від площі приміщення. Якщо спальня зовсім крихітна, краще вибрати безкаркасний метод, оскільки зведення каркасу “забере”мінімум по 5 см від кожної стіни.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >