Ванни і душові

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ВАШОЇ ВАННОЇ АБО ДУШОВОЇ

Не всі ванні кімнати можуть похвалитися рівною поверхнею стін. Це приміщення піддається постійному впливу вологи, а значить до вибору того, чим вирівняти стіни у ванній пред'являються особливі вимоги.

Перед тим як вирівняти стіни у ванній, важливо визначитися з вибором матеріалу, який залежить від таких факторів, як:

 • стан стін (наявність старої штукатурки і обробки, цегляна або голої бетонної поверхні);
 • термін роботи (для штукатурки буде потрібно більше часу, ніж для монтажу листів гіпсокартону);
 • кількість коштів, які заплановано витратити на ремонт.

Матеріали для оздоблення стін у ванній від SINIAT – це:

 • Вологостійкий гіпсокартон PLATÓ Аквастоп, PLATÓ Aquastop 9,5 , PLATÓ Vlagastop;
 • Штукатурка PLATÓ Gipswand, PLATÓ Izomix, PLATÓ TRENNWAND.

  Ці матеріали дозволяють вирівняти стіни, забезпечити їм належну стійкість до дії вологи, зробити їх міцними й теплими. Штукатурка SINIAT, також як і гіпсокартон, відрізняються стійкістю до вологи, високими адгезивними властивостями, пластичністю і хорошою покриваючою здатністю. Найчастіше для обробки стін використовується вологостійкий гіпсокартон. Оскільки матеріали для оздоблення стін у ванній кімнаті постійно піддаються впливу вологи, доцільно розглядати тільки вологостійкі види облицювання, такі як вологостійкий гіпсокартон. Він виробляється в плитах різного розміру. Цей матеріал являє собою картон з прошарком гіпсу посередині. З нього легко можна вирізати елемент потрібного розміру, який можна використовувати для того, щоб закрити труби і з'єднання.

  Який гіпсокартон для ремонту у ванній краще всього?

  Вироблені компанією SINIAT види вологостійкого гіпсокартону характеризуються високою якістю і підвищеною стійкістю до вологи. Найбільш стійкими до вологи є плити PLATÓ Aquastop і PLATÓ Vlagastop. Вони використовуються для обробки мансард, кухонь, ванних кімнат, закритих балконів, а також приміщень, розташованих у місцевості з підвищеною вологістю повітря (біля річок, озер і т. д.). Використання цих видів гіпсокартону рекомендовано для приміщень в яких періодично підвищується вологість повітря до 85%. Цей матеріал, володіє високою вологостійкістю, добре пропускає повітря і відрізняється довговічністю і здатністю витримувати велику вагу. Завдяки цьому, на поверхню з гіпсокартону можна укладати плитку, яка є традиційним матеріалом для облицювання ванних кімнат. Монтаж гіпсокартону проводиться за допомогою металевого профілю.

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >