Вітальні

Перейти до:

ВИБІР ДЛЯ ВІТАЛЕНЬ

Використання більшості сучасних оздоблювальних матеріалів передбачає обов'язкову наявність рівних стін. Як вирівняти стіни у вітальні й інших кімнатах – це перше питання, яке постає перед тими, хто планує у своєму житлі капітальний ремонт, або обживає квартиру в новобудові.

Чим вирівняти стіни у вітальні?

Для вирівнювання стін в приміщеннях використовуються такі матеріали, як:

  • шпаклівка;
  • штукатурка;
  • гіпсокартон.

Якщо вади на поверхні стін незначні, усунути їх можна за допомогою стартової та фінішної шпаклівки. Для більш серйозних пошкоджень, які не приховає шпаклівка, застосовується штукатурка PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, PLATÓ TRENNWAND і PLATÓ Izomix. Вона накладається на стіни від одного шару і більше, і вимагає обов'язкового шпаклювання. Ці матеріали для оздоблення стін у вітальні ефективні, якщо на поверхні стін немає сильних перепадів, кривизни й інших пошкоджень. Якщо стіни не оштукатурені навіть «на чорнову» і кількість штукатурки, яка знадобиться для їх вирівнювання буде недоцільно великою, а сам процес займе багато часу, рекомендується використовувати гіпсокартон.

Який гіпсокартон краще підходить для ремонту у вітальні?

Насамперед, варто визначитися з рівнем вологості в приміщенні, а також врахувати той факт, чи є загроза затоплення приміщення сусідами зверху. Якщо ці чинники присутні, бажано віддати перевагу вологостійкому гіпсокартону PLATÓ Aquastop. Якщо ж приміщення сухе і загроз затоплення немає, для вирівнювання стін відмінно підійде PLATÓ Format, а також PLATÓ 9.5. Його можна використовувати не тільки для вирівнювання стін, але і для монтажу перегородок та арочних конструкцій, якщо передбачені в інтер’єрі вітальні. Монтаж гіпсокартону здійснюється за допомогою настінних або стельових металевих профілів. Матеріали для вирівнювання стін у вітальні від SINIAT відрізняються високою якістю, безпечним складом, відповідністю до всіх існуючих стандартів та вимог, що висуваються до сучасних будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Переваги використання гіпсокартону для вирівнювання стін:

  • високі звуко - і теплоізоляційні властивості;
  • високі вологостійкі якості;
  • простота і швидкість монтажу;
  • можливість вибору зручного способу монтажу (каркасний або безкаркасний спосіб);
  • можливість вирівняти не тільки одну стіну приміщення, або частину стіни, але й встановити точну геометрію приміщення;
  • можливість використовувати цей матеріал для зонування (зведення перегородок, арок).

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >