З ДУМКОЮ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Перейти до:

ЕКОЛОГІЧНА РАЦІОНАЛЬНІСТЬ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

У Siniat ми прагнемо до екостійкого розвитку компанії, її ланцюга поставок і продукції з мінімально можливим впливом на навколишнє середовище і найвищими стандартами безпеки і гігієни праці.

Наше бачення полягає в розробці інноваційних та сталих рішень, які впливають на процес будівництва.

МІСЦЕВИЙ ВПЛИВ

Продукція компанії Siniat є повністю екологічною, що засвідчено відповідними сертифікатами. Тм Plato має сертифікаційну позначку "Зелений журавлик", це свідчить про те, що продукція не містить токсичних речовин, канцерогенних сполук, азбесту.

РОЗРОБКА СТІЙКОГО БУДІВНИЦТВА

Ми вважаємо, що повнозбірне будівництво здійснює позитивний вплив на використання природних ресурсів планети і веде світове співтовариство до більш екологічної економіки.
Продукція для повнозбірного будівництва дешевша і швидша в установці, вона безпечна та є енергозберігаючою, зручна в експлуатації та придатна для повторного використання. Наші рішення для повнозбірного будівництва покращують енергоефективність будівель і допомагають скоротити споживання енергії на 30-50% в порівнянні зі звичайними будівельними системами.
Багато компонентів Siniat, такі як металеві профілі, металеві аксесуари або гіпсові плити на 100% придатні для вторинного використання.

РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

Наша мета полягає в тому, щоб звести до мінімуму наш вплив на навколишнє середовище за рахунок оптимізації процесів: ефективного використання енергії, включаючи енергію від відновлюваних джерел, обмеженого споживання природних ресурсів і використання альтернативних матеріалів, зниження кількості відходів, що відправляються на звалище, зменшення витрати води , зведення до мінімуму викидів від заводів і максимально можливих обсягів утилізації.

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

ТДВ "СІНІАТ" 
84500, Донецька обл.
м. Бахмут, 2-ий провулок Ломоносова, 3
тел.: (06274) 8 65 00

Де нас знайти?