Дистриб'ютори

Перейти до:

Пам'ятка

Шановні партнери!

Для організації безпечного вивантаження продукції, а також, щоб уникнути пересортов під час вивантаження у клієнтів, просимо Вас ознайомитись і дотримуватися нижчевикладених правил.

Пам'ятка по організації безпечного вивантаження продукції

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР І ПОСТАЧАЛЬНИК

Пропонуємо широкий асортимент продукції і забезпечуємо гарантовану доставку до дистриб'юторів. Наші служби продажів і обслуговування надають щоденну підтримку, щоб забезпечити клієнтів всією необхідною документацією і технічною інформацією.


Зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів

Перейти >

ПІДТРИМКА ВАШИХ ПРОЕКТІВ

Наша технічна команда завжди готова надати допомогу стосовно будь-якого нашого продукту і системи. Ми підтримуємо будівельні проекти по всьому ланцюгу поставок, від специфікації та дистрибуції до установки. Нашим рішенням, клієнтському обслуговуванню та технічним знанням довіряє безліч успішних компаній в будівельній галузі, що дає їх бізнесу конкурентну перевагу.

Зв'язатися з технічною командою

НАВЧАННЯ ВАШИХ КОМАНД

Щоб наші дистриб'ютори і постачальники готової продукції могли підтримувати своїх клієнтів, ми пропонуємо їм широкий спектр навчальних курсів, що проводяться на їхній території.

Наші технічні тренери допоможуть отримати від нашої гіпсокартонної продукції та систем все можливе і максимізують навички ваших команд і команд ваших клієнтів.

Дізнатися більше про учбовий центр

Практична допомога від наших експертів

ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЇ
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ
Будівельеа-абетка

Завітайте до Центру знань, де ви зможете знайти та завантажити корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання


Перейти >

Де нас знайти?