ДАВАЙТЕ БУДУВАТИ НАЙКРАЩЕ. РАЗОМ

Від імені колективу компанії SINIAT дякуємо за вибір продукції PLATO!

Популярні матеріали

Будівництво модульних будинків MODODOMUS із застосуванням матеріалів Siniat
У технології виробництва MODODOMUS роблять акцент на безпеку, комфорт і привабливих терміни реалізації своїх об'єктів. «Будинок зі сталевим хребтом, який простоїть до 150 років» - саме так характеризує кожен проект модульного будинку
Будівництво центру «ДАЧА» для онкохворих дітей
Компанія Siniat з особливим прагненням і ентузіазмом прийняла участь в будівництві центру для онкохворих дітей під назвою "Дача". Як відзначають самі організатори, Дача - один з найтепліших проектів фонду "Запорука"

Гіпсокартон PLATÓ (ПЛАТО)

Гіпсокартон PLATÓ (ПЛАТО) в Україні – один з сучасних універсальних матеріалів, який застосовується для виконання найрізноманітніших видів будівельних та оздоблювальних робіт. Виробник гіпсокартону ПЛАТО – компанія SINIAT – має багаторічний досвід виготовлення та випуску в продаж високоякісних гіпсових матеріалів для систем сухого будівництва, таких як суміші для шпаклювання та штукатурення поверхонь, гіпсовий клей, металеві профілі та аксесуари, фіброцементні плити та багато іншого. Широка дистрибьюторська та дилерська мережа дозволяє придбати гіпсокартон оптом у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Ми відкриті до конструктивних пропозицій та пропонуємо взаємовигідні умови співпраці.

Перейти >

Переваги гіпсокартону від компанії SINIAT

 • Оптимальні експлуатаційні характеристики. Ви зможете створити в приміщенні сприятливий мікроклімат за рахунок поглинання / віддачі гіпсокартоном вологи при її надлишку або нестачі.
 • Високі тепло- та шумоізоляційні показники, незважаючи на легку вагу листів.
 • Екологічність. Сировина для виробництва гіпсокартону PLATÓ видобувається в єдиній діючій гіпсової шахті в Україні. Завдяки цьому гіпс не має зайвих домішок. (доломіту, глини і т.д.)
 • Простота монтажу. Відсутність пилу та бруду під час ремонту гарантовано. Створення міжкімнатних перегородок та інших конструкцій з листів ГКЛ не обов'язково вимагає залучення фахівців або застосування спеціалізованого устаткування.
 • Економічність. Застосування ГКЛ скорочує термін ремонтно-оздоблювальних робіт, а також гарантує мінімальну витрату матеріалів для фінішної обробки поверхні.
 • Гарантована якість. Стандарти компанії Siniat вище встановлених в Україні. У виробництві плит PLATÓ використовується папір високої якості, завдяки чому гіпсокартон від виробника має високу щільність та зчепленням з гіпсової серцевиною.
 • Широкий асортимент продукції. Ви можете підібрати та замовити гіпсокартон оптом у розмірній сітці для різних приміщень з вимогами до вологостійкості, звукоізоляції, механічних впливів та інших цілей.
 • Універсальність. Прості монтаж та фінішна обробка дозволяють використовувати гіпсокартон для вирівнювання поверхонь приміщень, відкосів, використовувати як основу для керамічної плитки, втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення для створення комфорту у вашому будинку.

Область застосування гіпсокартону

Гіпсокартон PLATÓ застосовується у системах сухого будівництва для монтажу перегородок та стін, для захисту дерев'яних та металевих конструкцій, а також як суха штукатурка у внутрішніх приміщеннях різного призначення. Гіпсокартон PLATÓ (ПЛАТО) має різні варіанти довжини листів: від 1.5 до 3 метрів. Товщина варіюється від 6 мм – в арочному, до 15 см – в посиленому гіпсокартоні.

З його допомогою можна вирішувати наступні завдання на будівельному об'єкті:

 • заповнювати порожнини та отвори між стінами;
 • реалізовувати дизайнерські ідеї підвісної стелі;
 • зводити міжкімнатні перегородки в короткі терміни;
 • вирівнювати стіни;
 • створювати нестандартні архітектурні композиції - арки, віконні та дверні конструкції.

Застосування листів зазначеного матеріалу актуально в різних сферах будівництва – від промислового до малоповерхового. Важливо лише правильно підібрати тип матеріалу та врахувати його технічні характеристики.

Придбати гіпсокартон від виробника оптом можна наступних видів:

 1. Стандартний.
 2. Арочний.
 3. Вологостійкий, вогнестійкий, вогне-вологостійкий.
 4. Акустичний.
 5. Малоформатні листи.
 6. Посилений.

Замовляючи оптом гіпсокартон, згідно з попереднім розрахунком, ви істотно економите час та фінансові ресурси. Його ціна буде меншою та не доведеться зупиняти роботи, щоб зробити додаткову закупівлю.

Хто виробник гіпсокартону Лафарж?

Ми часто чуємо це питання від своїх клієнтів, тому маємо намір дати чітку та вичерпну відповідь. Лафарж – це стара назва підприємства до 2012 року. Компанія «Лафарж» вийшла на ринок будівельних матеріалів України у 2000 році. На базі ЗАТ «Стромгіпс» був побудований завод з виробництва гіпсокартону європейського рівня.

Асортимент гіпсокартону Lafarge спочатку був досить широким, що дозволяло купувати його для реалізації найрізноманітніших дизайнерських ідей, проводити всілякі види ремонтів та реконструкції будівель. У 2012 році українське представництво «Лафарж Гіпс» було викуплено бельгійським гігантом ETEX та перейменовано в SINIAT. По цей день компанія SINIAT постачає гіпсокартон, будівельні суміші, фіброцементні плити, профіль та аксесуари для різних сфер застосування. Кількість видів продукції зростає з кожним роком. Ознайомитися з повним списком товарів можна в розділі продукція.

Де і як замовити гіпсокартон оптом у Києві?

Купити гіпсокартон ПЛАТО оптом (опт) у Києві та інших містах ви можете, звернувшись до відділу продажів або зв'язавшись з нашими дистриб'юторами, адреси яких зазначені на сторінці контакти. Ціна на гіпсокартону PLATÓ (Плато) у дистриб'юторів доступна, а якість – незмінно висока. Як й інші провідні виробники гіпсокартону в Україні та світі, ми відповідаємо європейським стандартам та пропонуємо передові рішення в області сухого будівництва. У каталозі компанії Siniat представлені:

 1. гіпсокартонні плити – стандартні, вологостійкі, вогнестійкі, посилені та ін.;
 2. металеві профілі та аксесуари для монтажу;
 3. фіброцементні плити для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень;
 4. будівельні суміші – шпаклівки сухі та готові, гіпсовий клей, штукатурки, гіпс монтажний.

Звертайтеся, ми підберемо оптимальне рішення спеціально для вас!

Для гуртових замовлень

Контактна інформація
*
*
*
Деталі
*

Де нас знайти?