В даний час багато хто задається питанням, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку, а все тому, що навіть невеликі похибки досить складно приховати під шпалерами, а що стосується фарбування, то тут поверхня повинна бути абсолютно гладкою і рівною.

Залежно від типу застосовуваних матеріалів, розрізняють два способи вирівнювання нерівних покриттів стін: сирий (передбачає застосування будівельної суміші), сухий (установка гіпсокартону).

Як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку за допомогою гіпсокартону: популярні варіанти

Багато будівельних бригад воліють вирівняти стіни в багатоповерховому будинку гіпсокартоном від Siniat, адже цей матеріал відомий масою переваг:

 • Відрізняється невеликою вагою;
 • Звуконепроникний;
 • Протистоїть виникненню пожеж;
 • Дуже коміцний;
 • Має ідеально рівну поверхню.

Вирівнювання стін за допомогою гіпсокартону - це значна економія часу і зусиль будівельної бригади

Питання про те, як вирівняти стіни гіпсокартоном в багатоповерховому будинку передбачає дотримання двох методик:

 • Монтаж матеріалу з використанням клейової суміші;
 • Установка листів на спеціальний каркас.

Кріплення гіпсокартону на клейову суміш набагато швидше за часом, не вимагає особливих зусиль, та й набагато дешевше. Але такий спосіб дозволяє виправити викривлення стіни, що не перевищує 5 сантиметрів.

Дотримання каркасної методики вирівнювання покриттів стін зажадає додаткових витрат в придбанні спеціального профілю, кріплень. Дана методика дуже актуальна в тому випадку, коли стіни мають великі викривлення, вимагають додаткового утеплення, звукоізоляції.

Листи гіпсокартону Siniat неймовірно міцні і легкі в нарізці. Подібний будівельний матеріал дає просту відповідь, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку без особливих зусиль, часових і трудових затрат:

 • Розмітка стін (дистанція між профілями - 60 см).
 • Монтаж направляючих профілю і підвісів, спорудження каркаса (металевого або дерев'яного). Дерев'яні бруси повинні бути сухими, інакше з часом конструкція може втратити свою форму, з'являться щілини, зазори, тому багато хто віддає перевагу металевому профілю, який відрізняється чудовими показниками експлуатації.
 • Монтаж стійкового профілю з урахуванням рівня верхніх і нижніх направляючих.
 • Розмітка та встановлення листів з використанням саморізів (відстань між двома сусідніми - 25 см).
 • Обробка поверхні ґрунтовкою, шпаклівка стиків, отворів від шурупів.

Незважаючи на всю простоту покрокової інструкції, для проведення максимально якісних робіт, варто звернутися до команди професіоналів.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

183 ПРОДУКТИ

Фільтри

Готова шпаклівка високої твердості Nida Hydromix

Короткий опис: Готова до використання шпаклівка, призначена для ручного нанесення. Використовується для заповнення швів з гіпсокартонними плитами Nida Hydro і Nida Twarda, підходить для ручного шпаклювання стін і стелі по всій поверхні, а також для закладення кутів і маскування подряпин і тріщин

Готова шпаклівка для вирівнювання поверхні Nida Effect

Короткий опис: Готова шпаклівка Nida Effect — це полімерна вирівнювальна маса, призначена для повного вирівнювання поверхні, як вручну (в тому числі за допомогою валика), так і механічно (за допомогою розпилювача).

Фінішна шпаклівка Nida Eco

Короткий опис: Фінішна шпаклівка з ідеально білим кольором

Шпаклівка для швів Nida Start

Короткий опис: Для попереднього шпаклювання швів гіпсокартону

Рентгенівська свинцева стрічка Nida (самоклейка)

Короткий опис: Для захисту стиків і контактів спеціалізованих гіпсокартонних плит Nida RTG.

Клей для гіпсокартону Siniat Smart

Короткий опис: Гіпсовий клей Siniat Smart - продукт, призначений для кріплення гіпсокартонних плит всередині будівель.

Гіпсокартон звукоізоляційний Nida Cicha A

Короткий опис: Гіпсокартон типу А підвищеної щільності для звукоізоляції

Стрічка для швів Defentex/Weather Defence

Короткий опис: Стрічка для з'єднання плит Defentex і Weather Defense. Стрічка є самоклеючою та гнучкою, її дуже легко наклеїти. Разом з плитою вона створює вітроізоляцію.

NIDA Perfect (Gladka)

Короткий опис: Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін та стель. Якість фінішної поверхні Q3, Q4

Фіброцементні плити Siniat Cementex 8mm

Короткий опис: Фіброцементна плита для монтажу перегородок

Суперстійка шпаклівка для швів ГКП Nida Max

Короткий опис: Гіпсова шпаклівка NIDA Max призначена для шпаклювання швів без використання армуючої стрічки між гіпсокартонними плитами

Фіброцементна плита Siniat Cementex 6mm

Короткий опис: Фіброцементна плита для стелі Siniat Cementex 6mm. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 6 мм.

Фіброцементна плита Siniat Cementex 10mm

Короткий опис: Фіброцементна плита Siniat Cementex для фасадних конструкцій. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 10 мм.

Готова шпаклівка універсальна NIDA Pro

Короткий опис: Готова шпаклівка NIDA Pro. Клас поверхні: Q2, Q3, Q4. Оптимальна товщина одного шару - від 1 до 1,5 мм; Термін придатності - 9 місяців; Номінальна маса - 18 kg.

Гіпсокартон для каркасного будівництва (металеві конструкції) Weather Defence

Короткий опис: Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (860 кг/м3) для каркасного будівництва на основі металевих конструкцій

Гіпсокартон для каркасного будівництва (дерево) Defentex

Короткий опис: Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (1200 кг/м3) для каркасного будівництва на основі дерева

Саморізи FixDens

Короткий опис: Інноваційний саморіз для згвинчування спеціалізованих плит з високою щільністю сердечника, таких як: Nida Cicha, Nida Twarda, Resistex тощо

Гіпсокартон вологостійкий економічний Siniat Smart H

Короткий опис: Гіпсокартон вологостійкий для стін і стелі. Легко обробляється і збирається. Висока якість за хорошою ціною.

SUPPORTING YOUR PROJECT

For larger projects, we add value before, during and after the construction phase. Working with the project team, we can support the initial tender, finding ways to improve aesthetics or building performance, cut construction costs, reduce build times or suggest ways to lower on-going maintenance costs. Find out our recent projects below.

SUPPORTING YOUR PROJECT

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва