В даний час багато хто задається питанням, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку, а все тому, що навіть невеликі похибки досить складно приховати під шпалерами, а що стосується фарбування, то тут поверхня повинна бути абсолютно гладкою і рівною.

Залежно від типу застосовуваних матеріалів, розрізняють два способи вирівнювання нерівних покриттів стін: сирий (передбачає застосування будівельної суміші), сухий (установка гіпсокартону).

Як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку за допомогою гіпсокартону: популярні варіанти

Багато будівельних бригад воліють вирівняти стіни в багатоповерховому будинку гіпсокартоном від Siniat, адже цей матеріал відомий масою переваг:

 • Відрізняється невеликою вагою;
 • Звуконепроникний;
 • Протистоїть виникненню пожеж;
 • Дуже коміцний;
 • Має ідеально рівну поверхню.

Вирівнювання стін за допомогою гіпсокартону - це значна економія часу і зусиль будівельної бригади

Питання про те, як вирівняти стіни гіпсокартоном в багатоповерховому будинку передбачає дотримання двох методик:

 • Монтаж матеріалу з використанням клейової суміші;
 • Установка листів на спеціальний каркас.

Кріплення гіпсокартону на клейову суміш набагато швидше за часом, не вимагає особливих зусиль, та й набагато дешевше. Але такий спосіб дозволяє виправити викривлення стіни, що не перевищує 5 сантиметрів.

Дотримання каркасної методики вирівнювання покриттів стін зажадає додаткових витрат в придбанні спеціального профілю, кріплень. Дана методика дуже актуальна в тому випадку, коли стіни мають великі викривлення, вимагають додаткового утеплення, звукоізоляції.

Листи гіпсокартону Siniat неймовірно міцні і легкі в нарізці. Подібний будівельний матеріал дає просту відповідь, як вирівняти стіни в багатоповерховому будинку без особливих зусиль, часових і трудових затрат:

 • Розмітка стін (дистанція між профілями - 60 см).
 • Монтаж направляючих профілю і підвісів, спорудження каркаса (металевого або дерев'яного). Дерев'яні бруси повинні бути сухими, інакше з часом конструкція може втратити свою форму, з'являться щілини, зазори, тому багато хто віддає перевагу металевому профілю, який відрізняється чудовими показниками експлуатації.
 • Монтаж стійкового профілю з урахуванням рівня верхніх і нижніх направляючих.
 • Розмітка та встановлення листів з використанням саморізів (відстань між двома сусідніми - 25 см).
 • Обробка поверхні ґрунтовкою, шпаклівка стиків, отворів від шурупів.

Незважаючи на всю простоту покрокової інструкції, для проведення максимально якісних робіт, варто звернутися до команди професіоналів.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

8  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ AquaProf UD 27

Description: PLATÓ AquaProf UD27 - контурний (направляючий) профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Конструкційний профіль PLATÓ AQUAPROF CD 60

Description: PLATÓ AquaProf CD60 - це конструкційний профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Машинна штукатурка PLATÓ MULTISTART

Description: Штукатурка гіпсова для машинного та ручного нанесення

Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60

Description: Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60. Гарантована товщина металу - 6мм; Правильна геометрія; Розмір: 60мм х 27мм.

Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand

Description: Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand. Співвідношення води / штукатурки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг PLATO Gipswand; Час застосування готової суміші - 60 хвилин.

PLATÓ 9,5

Description: Для двошарового облицювання на металевій конструкції, а також як суха штукатурка

Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix (підвищений вміст перліту)

Description: Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix. Супротив на згин (хв) - 0,4 МПа; Час застосування готової суміші - 60 хвилин; Номінальна маса - 30kg.

PLATÓ Format

Description: Використовується для монтажу переородок, облицювання стін і стель на конструкції з металокаркасу

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва