РІШЕННЯ ДЛЯ ОФІСІВ

Інтер'єр офісу - важлива складова іміджу компанії, а також один з факторів, що формує робочу мотивацію персоналу. Серед світлих гладких і рівних стін та помірного красивого декору, зручно розташованих офісних меблів, персоналу набагато приємніше знаходитися. Так само і відвідувачам та клієнтам компанії, у яких складається враження про благополуччя фірми з вигляду її офісу.

Питання, чим вирівняти стіни в офісі виникає, щойно будівництво офісного приміщення завершено.

Найчастіше стіни в офісі фарбують. Таке рішення є найбільш прийнятним, оскільки шпалери в офісі швидко прийдуть в непридатність від частого контакту з офісними кріслами або неохайного поводження.

ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ В ОФІСІ?

Для вирівнювання стін в офісних приміщеннях використовується штукатурка або листи гіпсокартону. Рішення на користь того чи іншого матеріалу обумовлюється наступними факторами:

  • Площа приміщення. Здача об'єкта в експлуатацію. Що менше часу залишається до відкриття офісу, то швидше повинні проводитися оздоблювальні роботи. Найзручнішим в цьому відношенні матеріалом є гіпсокартон. Листи гіпсокартону не вимагають складного монтажу і покривають велику площу.
  • Стан стін. Якщо стіни після зведення будівлі відносно рівні, можна обійтися штукатуркою. Якщо ж стіни не можна назвати рівними і на їх вирівнювання піде багато часу і матеріалу, краще використовувати листи гіпсокартону.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТІН В ОФІСІ ОБРАТИ?

Пріоритетними матеріалами для вирівнювання стін є сучасні сухі суміші, а також листи гіпсокартону. Ці оздоблювальні матеріали мають свої переваги та недоліки.

ЯКИЙ ГІПСОКАРТОН ДЛЯ РЕМОНТУ В ОФІСІ КРАЩЕ?

Для ремонту офісних приміщень можна використовувати стандартний гіпсокартон або вологостійкий, а також акустичний гіпсокартон. Якщо офісне приміщення вологе (наприклад, цокольний поверх будівлі), то слід обрати вологостійкий гіпсокартон, розрахований на тривалий вплив вологи і монтаж в будівлях, розташованих поблизу річок і водойм. Якщо рівень вологості стандартний, то можна використовувати звичайний гіпсокартон.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ СТІН В ОФІСІ ВІД SINIAT

Компанія SINIAT виробляє високоякісний гіпсокартон, а також сухі будівельні суміші, призначені для обробки житлових та офісних приміщень. Компанія виробляє наступні види матеріалів: Сухі суміші PLATÓ Gipswand, PLATÓ Start, PLATÓ Izomix. Всі вони відрізняються високою адгезією, вологостійкістю, високою пластичністю і хорошою покриваючою здатністю. Ще одні приклади марок гіпсокартону PLATÓ такі як PLATÓ 9,5, PLATÓ Format, PLATÓ Aquastop, призначені для будівель, зведених в місцевостях з підвищеною вологістю. З повним списком продуктів, можна ознайомитись в каталозі сайту в розділі Продукти.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

8  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ AquaProf UD 27

Description: PLATÓ AquaProf UD27 - контурний (направляючий) профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Конструкційний профіль PLATÓ AQUAPROF CD 60

Description: PLATÓ AquaProf CD60 - це конструкційний профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Машинна штукатурка PLATÓ MULTISTART

Description: Штукатурка гіпсова для машинного та ручного нанесення

Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60

Description: Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60. Гарантована товщина металу - 6мм; Правильна геометрія; Розмір: 60мм х 27мм.

Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand

Description: Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand. Співвідношення води / штукатурки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг PLATO Gipswand; Час застосування готової суміші - 60 хвилин.

PLATÓ 9,5

Description: Для двошарового облицювання на металевій конструкції, а також як суха штукатурка

Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix (підвищений вміст перліту)

Description: Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix. Супротив на згин (хв) - 0,4 МПа; Час застосування готової суміші - 60 хвилин; Номінальна маса - 30kg.

PLATÓ Format

Description: Використовується для монтажу переородок, облицювання стін і стель на конструкції з металокаркасу

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва