РІШЕННЯ ДЛЯ ОФІСІВ

Інтер'єр офісу - важлива складова іміджу компанії, а також один з факторів, що формує робочу мотивацію персоналу. Серед світлих гладких і рівних стін та помірного красивого декору, зручно розташованих офісних меблів, персоналу набагато приємніше знаходитися. Так само і відвідувачам та клієнтам компанії, у яких складається враження про благополуччя фірми з вигляду її офісу.

Питання, чим вирівняти стіни в офісі виникає, щойно будівництво офісного приміщення завершено.

Найчастіше стіни в офісі фарбують. Таке рішення є найбільш прийнятним, оскільки шпалери в офісі швидко прийдуть в непридатність від частого контакту з офісними кріслами або неохайного поводження.

ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ В ОФІСІ?

Для вирівнювання стін в офісних приміщеннях використовується штукатурка або листи гіпсокартону. Рішення на користь того чи іншого матеріалу обумовлюється наступними факторами:

  • Площа приміщення. Здача об'єкта в експлуатацію. Що менше часу залишається до відкриття офісу, то швидше повинні проводитися оздоблювальні роботи. Найзручнішим в цьому відношенні матеріалом є гіпсокартон. Листи гіпсокартону не вимагають складного монтажу і покривають велику площу.
  • Стан стін. Якщо стіни після зведення будівлі відносно рівні, можна обійтися штукатуркою. Якщо ж стіни не можна назвати рівними і на їх вирівнювання піде багато часу і матеріалу, краще використовувати листи гіпсокартону.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТІН В ОФІСІ ОБРАТИ?

Пріоритетними матеріалами для вирівнювання стін є сучасні сухі суміші, а також листи гіпсокартону. Ці оздоблювальні матеріали мають свої переваги та недоліки.

ЯКИЙ ГІПСОКАРТОН ДЛЯ РЕМОНТУ В ОФІСІ КРАЩЕ?

Для ремонту офісних приміщень можна використовувати стандартний гіпсокартон або вологостійкий, а також акустичний гіпсокартон. Якщо офісне приміщення вологе (наприклад, цокольний поверх будівлі), то слід обрати вологостійкий гіпсокартон, розрахований на тривалий вплив вологи і монтаж в будівлях, розташованих поблизу річок і водойм. Якщо рівень вологості стандартний, то можна використовувати звичайний гіпсокартон.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ СТІН В ОФІСІ ВІД SINIAT

Компанія SINIAT виробляє високоякісний гіпсокартон, а також сухі будівельні суміші, призначені для обробки житлових та офісних приміщень. Компанія виробляє наступні види матеріалів: Сухі суміші PLATÓ Gipswand, PLATÓ Start, PLATÓ Izomix. Всі вони відрізняються високою адгезією, вологостійкістю, високою пластичністю і хорошою покриваючою здатністю. Ще одні приклади марок гіпсокартону PLATÓ такі як PLATÓ 9,5, PLATÓ Format, PLATÓ Aquastop, призначені для будівель, зведених в місцевостях з підвищеною вологістю. З повним списком продуктів, можна ознайомитись в каталозі сайту в розділі Продукти.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

182 ПРОДУКТИ

Фільтри

Готова шпаклівка високої твердості Nida Hydromix

Короткий опис: Готова до використання шпаклівка, призначена для ручного нанесення. Використовується для заповнення швів з гіпсокартонними плитами Nida Hydro і Nida Twarda, підходить для ручного шпаклювання стін і стелі по всій поверхні, а також для закладення кутів і маскування подряпин і тріщин

Готова шпаклівка для вирівнювання поверхні Nida Effect

Короткий опис: Готова шпаклівка Nida Effect — це полімерна вирівнювальна маса, призначена для повного вирівнювання поверхні, як вручну (в тому числі за допомогою валика), так і механічно (за допомогою розпилювача).

Фінішна шпаклівка Nida Eco

Короткий опис: Фінішна шпаклівка з ідеально білим кольором

Шпаклівка для швів Nida Start

Короткий опис: Для попереднього шпаклювання швів гіпсокартону

Рентгенівська свинцева стрічка Nida (самоклейка)

Короткий опис: Для захисту стиків і контактів спеціалізованих гіпсокартонних плит Nida RTG.

Клей для гіпсокартону Siniat Smart

Короткий опис: Гіпсовий клей Siniat Smart - продукт, призначений для кріплення гіпсокартонних плит всередині будівель.

Гіпсокартон звукоізоляційний Nida Cicha A

Короткий опис: Гіпсокартон типу А підвищеної щільності для звукоізоляції

Стрічка для швів Defentex/Weather Defence

Короткий опис: Стрічка для з'єднання плит Defentex і Weather Defense. Стрічка є самоклеючою та гнучкою, її дуже легко наклеїти. Разом з плитою вона створює вітроізоляцію.

NIDA Perfect (Gladka)

Короткий опис: Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін та стель. Якість фінішної поверхні Q3, Q4

Фіброцементні плити Siniat Cementex 8mm

Короткий опис: Фіброцементна плита для монтажу перегородок

Суперстійка шпаклівка для швів ГКП Nida Max

Короткий опис: Гіпсова шпаклівка NIDA Max призначена для шпаклювання швів без використання армуючої стрічки між гіпсокартонними плитами

Фіброцементна плита Siniat Cementex 6mm

Короткий опис: Фіброцементна плита для стелі Siniat Cementex 6mm. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 6 мм.

Фіброцементна плита Siniat Cementex 10mm

Короткий опис: Фіброцементна плита Siniat Cementex для фасадних конструкцій. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 10 мм.

Готова шпаклівка універсальна NIDA Pro

Короткий опис: Готова шпаклівка NIDA Pro. Клас поверхні: Q2, Q3, Q4. Оптимальна товщина одного шару - від 1 до 1,5 мм; Термін придатності - 9 місяців; Номінальна маса - 18 kg.

Гіпсокартон для каркасного будівництва (металеві конструкції) Weather Defence

Короткий опис: Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (860 кг/м3) для каркасного будівництва на основі металевих конструкцій

Гіпсокартон для каркасного будівництва (дерево) Defentex

Короткий опис: Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (1200 кг/м3) для каркасного будівництва на основі дерева

Саморізи FixDens

Короткий опис: Інноваційний саморіз для згвинчування спеціалізованих плит з високою щільністю сердечника, таких як: Nida Cicha, Nida Twarda, Resistex тощо

Гіпсокартон вологостійкий економічний Siniat Smart H

Короткий опис: Гіпсокартон вологостійкий для стін і стелі. Легко обробляється і збирається. Висока якість за хорошою ціною.

SUPPORTING YOUR PROJECT

For larger projects, we add value before, during and after the construction phase. Working with the project team, we can support the initial tender, finding ways to improve aesthetics or building performance, cut construction costs, reduce build times or suggest ways to lower on-going maintenance costs. Find out our recent projects below.

SUPPORTING YOUR PROJECT

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва