ВОГНЕСТІЙКІ РІШЕННЯ

Вогнестійкий гіпсокартон в Україні отримав досить широке застосування. На відміну від звичайного гіпсокартону, він в своєму складі містить армуючий скловолоконний сердечник, що забезпечує надійність і стійкість цього виду листів гіпсокартону. Відрізнити вогнестійкий гіпсокартон в Києві можна за кольором листів - їх папір забарвлений в рожевий колір.

Переваги використання вогнестійкого гіпсокартону

  • Можливість використання у всіх видах приміщень, навіть у ванній кімнаті, незважаючи на підвищену вологість в ній.
  • Довгострокова експлуатація. Вогнестійкий гіпсокартон в Україні зарекомендував себе як один з найміцніших та довговічних матеріалів.
  • Простота монтажу. Кріпити листи гіпсокартону до стін не складно. Робота по монтажу листів йде набагато швидше, ніж вирівнювання стін штукатуркою.
  • Пластичність. Ця властивість дозволяє вирізати з листів гіпсокартону фрагменти потрібної форми і розміру, розрізати листи для зручності монтажу.
  • Мала вага. Листи гіпсокартону не обтяжують конструкцію, а також дозволяють проводити монтаж декільком майстрам одразу.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВОГНЕТРИВКИЙ ГІПСОКАРТОН В КИЄВІ?

У столиці використання гіпсокартону є поширеною практикою. Його досить часто вибирають в якості оздоблювального і ремонтно-будівельного матеріалу, за допомогою якого можна не тільки вирівнювати стіни, але і монтувати арки, перегородки. Вогнестійкі листи гіпсокартону використовують на ділянках стін поблизу радіаторів опалення, камінів, печей, електрощитків, тобто там, де існує потенційний ризик загоряння.

Використання вогнестійкого гіпсокартону рекомендовано для будівель і приміщень, які щодня відвідуються великою кількістю людей.

Гіпсокартон вогнетривкий від SINIAT дозволяє витримати дію вогню в таких приміщеннях, як: Гаражі; Дерев'яні будівлі; Заміські і дачні будинки; Житлові будівлі; Громадські заклади призначення (офіси, поліклініки, навчальні заклади). Гіпсокартон вогнестійкий від виробника SINIAT істотно підвищує пожежобезпечність будь-якої будівлі. Крім того, особливістю цього оздоблювального матеріалу можна назвати його здатність протистояти не тільки дії вогню, але й вологи. Він поглинає її, коли в приміщенні надлишок вологості, а також віддає її при нестачі, тим самим регулюючи мікроклімат приміщення. Варто відзначити, що монтувати листи вогнетривкого гіпсокартону можна тільки на металевий каркас. Дерев'яні рейки і планки не можна використовувати, оскільки вони створюють ризик при загорянні будівлі.

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Розроблені нами вогнестійкі конструктивні рішення мають вогнестійкість в межах від 30 до 120 хвилин, що дозволяє використовувати їх для будинків всіх класів вогнестійкості, а також для облаштування протипожежних перешкод всіх типів

ПРОДУКТИ

Вогнестійкий гіпсокартон

3  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ Akustik

Використовується для створення максимально комфортних акустичних умов у приміщенні, з підвищеними вимогами щодо звукоізоляції.

PLATÓ Tandem

Вогневлагостійка гіпсокатонна плита, застосовується в системах сухого будівництва для втілення протипожежних проектних рішень у приміщеннях із підвищеною вологістю

PLATÓ Vognestop

Вогнестійка гіпсокартонна плита для втілення протипожежних проектних рішень

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Відео-інструкції від наших майстрів

Відео-інструкції від наших майстрів

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва