ВОГНЕСТІЙКІ РІШЕННЯ

Вогнестійкий гіпсокартон в Україні отримав досить широке застосування. На відміну від звичайного гіпсокартону, він в своєму складі містить армуючий скловолоконний сердечник, що забезпечує надійність і стійкість цього виду листів гіпсокартону. Відрізнити вогнестійкий гіпсокартон в Києві можна за кольором листів - їх папір забарвлений в рожевий колір.

Переваги використання вогнестійкого гіпсокартону

  • Можливість використання у всіх видах приміщень, навіть у ванній кімнаті, незважаючи на підвищену вологість в ній.
  • Довгострокова експлуатація. Вогнестійкий гіпсокартон в Україні зарекомендував себе як один з найміцніших та довговічних матеріалів.
  • Простота монтажу. Кріпити листи гіпсокартону до стін не складно. Робота по монтажу листів йде набагато швидше, ніж вирівнювання стін штукатуркою.
  • Пластичність. Ця властивість дозволяє вирізати з листів гіпсокартону фрагменти потрібної форми і розміру, розрізати листи для зручності монтажу.
  • Мала вага. Листи гіпсокартону не обтяжують конструкцію, а також дозволяють проводити монтаж декільком майстрам одразу.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВОГНЕТРИВКИЙ ГІПСОКАРТОН В КИЄВІ?

У столиці використання гіпсокартону є поширеною практикою. Його досить часто вибирають в якості оздоблювального і ремонтно-будівельного матеріалу, за допомогою якого можна не тільки вирівнювати стіни, але і монтувати арки, перегородки. Вогнестійкі листи гіпсокартону використовують на ділянках стін поблизу радіаторів опалення, камінів, печей, електрощитків, тобто там, де існує потенційний ризик загоряння.

Використання вогнестійкого гіпсокартону рекомендовано для будівель і приміщень, які щодня відвідуються великою кількістю людей.

Гіпсокартон вогнетривкий від SINIAT дозволяє витримати дію вогню в таких приміщеннях, як: Гаражі; Дерев'яні будівлі; Заміські і дачні будинки; Житлові будівлі; Громадські заклади призначення (офіси, поліклініки, навчальні заклади). Гіпсокартон вогнестійкий від виробника SINIAT істотно підвищує пожежобезпечність будь-якої будівлі. Крім того, особливістю цього оздоблювального матеріалу можна назвати його здатність протистояти не тільки дії вогню, але й вологи. Він поглинає її, коли в приміщенні надлишок вологості, а також віддає її при нестачі, тим самим регулюючи мікроклімат приміщення. Варто відзначити, що монтувати листи вогнетривкого гіпсокартону можна тільки на металевий каркас. Дерев'яні рейки і планки не можна використовувати, оскільки вони створюють ризик при загорянні будівлі.

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Розроблені нами вогнестійкі конструктивні рішення мають вогнестійкість в межах від 30 до 120 хвилин, що дозволяє використовувати їх для будинків всіх класів вогнестійкості, а також для облаштування протипожежних перешкод всіх типів

ПРОДУКТИ

Вогнестійкий гіпсокартон

183 ПРОДУКТИ

Фільтри

Готова шпаклівка високої твердості Nida Hydromix

Готова до використання шпаклівка, призначена для ручного нанесення. Використовується для заповнення швів з гіпсокартонними плитами Nida Hydro і Nida Twarda, підходить для ручного шпаклювання стін і стелі по всій поверхні, а також для закладення кутів і маскування подряпин і тріщин

Готова шпаклівка для вирівнювання поверхні Nida Effect

Готова шпаклівка Nida Effect — це полімерна вирівнювальна маса, призначена для повного вирівнювання поверхні, як вручну (в тому числі за допомогою валика), так і механічно (за допомогою розпилювача).

Фінішна шпаклівка Nida Eco

Фінішна шпаклівка з ідеально білим кольором

Шпаклівка для швів Nida Start

Для попереднього шпаклювання швів гіпсокартону

Рентгенівська свинцева стрічка Nida (самоклейка)

Для захисту стиків і контактів спеціалізованих гіпсокартонних плит Nida RTG.

Клей для гіпсокартону Siniat Smart

Гіпсовий клей Siniat Smart - продукт, призначений для кріплення гіпсокартонних плит всередині будівель.

Гіпсокартон звукоізоляційний Nida Cicha A

Гіпсокартон типу А підвищеної щільності для звукоізоляції

Стрічка для швів Defentex/Weather Defence

Стрічка для з'єднання плит Defentex і Weather Defense. Стрічка є самоклеючою та гнучкою, її дуже легко наклеїти. Разом з плитою вона створює вітроізоляцію.

NIDA Perfect (Gladka)

Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін та стель. Якість фінішної поверхні Q3, Q4

Фіброцементні плити Siniat Cementex 8mm

Фіброцементна плита для монтажу перегородок

Суперстійка шпаклівка для швів ГКП Nida Max

Гіпсова шпаклівка NIDA Max призначена для шпаклювання швів без використання армуючої стрічки між гіпсокартонними плитами

Фіброцементна плита Siniat Cementex 6mm

Фіброцементна плита для стелі Siniat Cementex 6mm. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 6 мм.

Фіброцементна плита Siniat Cementex 10mm

Фіброцементна плита Siniat Cementex для фасадних конструкцій. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 10 мм.

Готова шпаклівка універсальна NIDA Pro

Готова шпаклівка NIDA Pro. Клас поверхні: Q2, Q3, Q4. Оптимальна товщина одного шару - від 1 до 1,5 мм; Термін придатності - 9 місяців; Номінальна маса - 18 kg.

Гіпсокартон для каркасного будівництва (металеві конструкції) Weather Defence

Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (860 кг/м3) для каркасного будівництва на основі металевих конструкцій

Гіпсокартон для каркасного будівництва (дерево) Defentex

Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (1200 кг/м3) для каркасного будівництва на основі дерева

Саморізи FixDens

Інноваційний саморіз для згвинчування спеціалізованих плит з високою щільністю сердечника, таких як: Nida Cicha, Nida Twarda, Resistex тощо

Гіпсокартон вологостійкий економічний Siniat Smart H

Гіпсокартон вологостійкий для стін і стелі. Легко обробляється і збирається. Висока якість за хорошою ціною.

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Відео-інструкції від наших майстрів

Відео-інструкції від наших майстрів

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва