ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

Старі будинки рідко мають рівни стіни. Причин для цього чимало. Це і вік будівель, і примітивність технологій обробки, що використовувалися в минулі часи, і якість оздоблювальних матеріалів. З дилемою як вирівняти стіни в старому будинку стикається кожен власник «немолодої їоселі».
Найчастіше за роботу по вирівнюванню стін у своїх будинках, їх власники беруться своїми силами, тому питання як вирівняти стіни в старому будинку своїми руками – один з поширених запитів в пошукових системах Інтернету, а також часто задається досвідченим будівельникам і штукатурам.
Відповідь на це питання визначається станом стін. Якщо нерівності на них не дуже критичні, не займають великі площі, можна скористатися штукатурками або сухими сумішами. У випадку, коли стіни в усьому будинку не тільки мають нерівності, але і в принципі криві, є сенс використовувати гіпсокартон.

 

Як вирівняти стіни в приватному будинку за допомогою гіпсокартону?

Гіпсокартон – універсальний будівельний матеріал, який можна використовувати для вирівнювання стін і стель у будь-яких житлових приміщеннях. Він володіє вологостійкістю, практичністю, пластичністю, пропускає повітря, а також має високі тепло - і шумоізоляційні показники.
Вирівняти стіни в будинку гіпсокартоном можна двома способами: зробити каркас з металевого профілю, уклавши між профілем і стінами мінеральну вату, для теплоізоляції та захисту від гризунів, або приклеїти гіпсокартон до стін за допомогою спеціального клею.
Перший варіант зручний, якщо нерівності стін дуже критичні. У разі, якщо стійкість стін до навантажень не викликає довіри (саманні стіни, наприклад), то профіль для гіпсокартону можна прикріпити до стелі і підлоги.
Якщо стіни виконані з каменю, але мають критичні нерівності на поверхні, можна скористатися другим методом. Його перевага в тому, що він не «краде» вільний простір у приміщенні, так як каркасний.

 

Як вирівняти стіни гіпсокартоном в дерев'яному будинку?

Стіни дерев'яного будинку неможливо штукатурити. Єдиний спосіб зробити їх рівними – використовувати гіпсокартон. У дерев'яних будинках найчастіше практикується каркасний метод кріплення гіпсокартону з використанням шару мінеральної вати як утеплювача. Використовуючи такий спосіб монтажу вдається досягти двох цілей: утеплити дерев'яний будинок, а також досягти того, щоб стіни стали рівними. На вирівняну поверхню можна наклеїти шпалери, або навіть плитку, застосувати декоративну штукатурку або фарбу.

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

SUPPORTING YOUR PROJECT

For larger projects, we add value before, during and after the construction phase. Working with the project team, we can support the initial tender, finding ways to improve aesthetics or building performance, cut construction costs, reduce build times or suggest ways to lower on-going maintenance costs. Find out our recent projects below.

SUPPORTING YOUR PROJECT

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва