ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

Старі будинки рідко мають рівни стіни. Причин для цього чимало. Це і вік будівель, і примітивність технологій обробки, що використовувалися в минулі часи, і якість оздоблювальних матеріалів. З дилемою як вирівняти стіни в старому будинку стикається кожен власник «немолодої їоселі».
Найчастіше за роботу по вирівнюванню стін у своїх будинках, їх власники беруться своїми силами, тому питання як вирівняти стіни в старому будинку своїми руками – один з поширених запитів в пошукових системах Інтернету, а також часто задається досвідченим будівельникам і штукатурам.
Відповідь на це питання визначається станом стін. Якщо нерівності на них не дуже критичні, не займають великі площі, можна скористатися штукатурками або сухими сумішами. У випадку, коли стіни в усьому будинку не тільки мають нерівності, але і в принципі криві, є сенс використовувати гіпсокартон.

 

Як вирівняти стіни в приватному будинку за допомогою гіпсокартону?

Гіпсокартон – універсальний будівельний матеріал, який можна використовувати для вирівнювання стін і стель у будь-яких житлових приміщеннях. Він володіє вологостійкістю, практичністю, пластичністю, пропускає повітря, а також має високі тепло - і шумоізоляційні показники.
Вирівняти стіни в будинку гіпсокартоном можна двома способами: зробити каркас з металевого профілю, уклавши між профілем і стінами мінеральну вату, для теплоізоляції та захисту від гризунів, або приклеїти гіпсокартон до стін за допомогою спеціального клею.
Перший варіант зручний, якщо нерівності стін дуже критичні. У разі, якщо стійкість стін до навантажень не викликає довіри (саманні стіни, наприклад), то профіль для гіпсокартону можна прикріпити до стелі і підлоги.
Якщо стіни виконані з каменю, але мають критичні нерівності на поверхні, можна скористатися другим методом. Його перевага в тому, що він не «краде» вільний простір у приміщенні, так як каркасний.

 

Як вирівняти стіни гіпсокартоном в дерев'яному будинку?

Стіни дерев'яного будинку неможливо штукатурити. Єдиний спосіб зробити їх рівними – використовувати гіпсокартон. У дерев'яних будинках найчастіше практикується каркасний метод кріплення гіпсокартону з використанням шару мінеральної вати як утеплювача. Використовуючи такий спосіб монтажу вдається досягти двох цілей: утеплити дерев'яний будинок, а також досягти того, щоб стіни стали рівними. На вирівняну поверхню можна наклеїти шпалери, або навіть плитку, застосувати декоративну штукатурку або фарбу.

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва