РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Рівні стіни без вад і дефектів - обов'язковий атрибут будь-якої будівлі громадського призначення. Особливо важлива наявність рівних, пофарбованих стін в навчальних закладах, де будь-який дефект стін може послужити причиною для травматизації учнів. Питання про те, чим вирівняти стіни в технікумі або школі є ключовим під час проведення капітальних і планових ремонтів приміщень кожного навчального закладу.

ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ В ШКОЛІ?

Вирівняти стіни в навчальному закладі можна за допомогою штукатурки або листів гіпсокартону. Вибір способу вирівнювання та матеріалів для цього виду роботи визначається наступними факторами:

  • навантаженням, яке буде витримувати стіна;
  • рівнем вологості в приміщенні;
  • типом приміщення (підсобне, коридор, навчальна аудиторія);
  • видом подальшої обробки.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ СТІН В УНІВЕРСИТЕТІ АБО ТЕХНІКУМІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Визначальним фактором у виборі матеріалів для обробки стін в навчальних закладах є їх екологічна безпека, пожежостійкість, а також стійкість до зношування.

В якості оздоблювальних матеріалів використовуються сучасні сухі суміші, штукатурка і листи гіпсокартону. Сучасні сухі суміші, такі як PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, PLATÓ Izomix володіють хорошою пластичністю, високою адгезією і покриваючою здатністю, а також вологостійкістю. Щодо гіпсокартону, то його вибір залежить від характеристик приміщення.

ЯКИЙ ГІПОСКАРТОН ДЛЯ РЕМОНТУ ШКОЛИ КРАЩЕ?

Стіни навчальних закладів піддаються великому навантаженню. Їм доводиться витримувати удари, поштовхи, тертя, оскільки діти часто бігають, штовхаються, спираються на стіни. Витримати такий вплив здатний тільки посилений гіпсокартон такий як PLATÓ Monolit чи PLATÓ Tandem .

В навчальних аудиторіях також доцільно використовувати марки гіпсокартону PLATÓ Format, PLATÓ 9,5. Вибір на користь певного виду листів гіпсокартону визначається мікрокліматом приміщення, його цільовим призначенням.

Перераховані вище матеріали для вирівнювання стін в університеті від SINIAT володіють всіма необхідними характеристиками, їх використання допустиме в навчальних закладах. Вони екологічні, безпечні для здоров'я, мають високі теплоізоляційні і звукоізоляційні показники. Крім цього вони гіпоалергенні, а також відрізняються високою стійкістю до займання. Їх використання відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і правилам пожежної безпеки та охорони праці.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

8  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ AquaProf UD 27

Description: PLATÓ AquaProf UD27 - контурний (направляючий) профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Конструкційний профіль PLATÓ AQUAPROF CD 60

Description: PLATÓ AquaProf CD60 - це конструкційний профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Машинна штукатурка PLATÓ MULTISTART

Description: Штукатурка гіпсова для машинного та ручного нанесення

Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60

Description: Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60. Гарантована товщина металу - 6мм; Правильна геометрія; Розмір: 60мм х 27мм.

Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand

Description: Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand. Співвідношення води / штукатурки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг PLATO Gipswand; Час застосування готової суміші - 60 хвилин.

PLATÓ 9,5

Description: Для двошарового облицювання на металевій конструкції, а також як суха штукатурка

Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix (підвищений вміст перліту)

Description: Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix. Супротив на згин (хв) - 0,4 МПа; Час застосування готової суміші - 60 хвилин; Номінальна маса - 30kg.

PLATÓ Format

Description: Використовується для монтажу переородок, облицювання стін і стель на конструкції з металокаркасу

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва