БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ ІЗ СТАНДАРТАМИ

Рівні, гладко оштукатурені стіни - прикраса будь-якого житлового приміщення, в тому числі і номерів готелів. Вони створюють необмежені можливості для формування інтер'єру приміщення. На жаль, сучасні готелі не завжди можуть похвалитися ідеальною поверхнею стін, ставлячи перед власником комерційного об'єкта завдання: як вирівняти стіни в готелі.

Традиційно для досягнення ідеально гладкої і рівної поверхні стін використовується метод оштукатурювання або оздоблення листами гіпсокартону. Обидва методи мають свої переваги, тому вибір між ними визначається принципами доцільності. Якщо стіни мають невеликі дефекти у вигляді дрібних тріщин, несуттєву кривизну або інші вади, які можна виправити сухими сумішами PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, або PLATÓ Izomix, є сенс вдатися до оштукатурювання.

У старих готелях, де стіни часто мають суттєві вади, нерівності, виправляти які штукатуркою занадто довго і витратно, має сенс використовувати гіпсокартон.

Перед тим, як вирівняти стіни в готелі за допомогою листів гіпсокартону, важливо врахувати рівень вологості в приміщеннях і обрати вологостійкий або звичайний гіпсокартон. Вологостійкий гіпсокартон PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9,5, а також листи PLATÓ Vlagastop - ідеальне рішення для вирівнювання стін у ванних кімнатах і санвузлах. Якщо в будівлі готелю рівень вологості перевищує норму, бажано вирівняти стіни в готелі гіпсокартоном від SINIAT, який добре витримує вологу і утворення конденсату.

ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ В ГОТЕЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ ГІПСОКАРТОНУ?

Для того, щоб стіни набули ідеальної гладкості за допомогою листів гіпсокартону, необхідно вибрати тип монтажу, яким оздоблювальний матеріал буде кріпитися до стін. Якщо стіни мають значні вади, бажано використовувати каркасний метод, суть якого в збірці каркаса з профілю, який кріпиться до стін або стелі. На каркас монтуються листи гіпсокартону, які після закінчення монтажу можна штукатурити для фарбування або грунтувати для подальшого обклеювання шпалер.

Якщо площа номерів в готелі невелика і втрата 20 см площі (в середньому каркас з профілю «додає» стіні 5 см) істотна, має сенс скористатись безкаркасним методом обшивки стін гіпсокартоном. Йдеться про наклеювання листів гіпсокартону безпосередньо на стіну. Між стіною і листами гіпсокартону можна прокласти мінеральну вату для кращої тепло- і звукоізоляції, а поверхню наклеєних листів зашпаклювати фінішною шпаклівкою або підготувати до обклеювання шпалер.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

182 ПРОДУКТИ

Фільтри

Готова шпаклівка високої твердості Nida Hydromix

Короткий опис: Готова до використання шпаклівка, призначена для ручного нанесення. Використовується для заповнення швів з гіпсокартонними плитами Nida Hydro і Nida Twarda, підходить для ручного шпаклювання стін і стелі по всій поверхні, а також для закладення кутів і маскування подряпин і тріщин

Готова шпаклівка для вирівнювання поверхні Nida Effect

Короткий опис: Готова шпаклівка Nida Effect — це полімерна вирівнювальна маса, призначена для повного вирівнювання поверхні, як вручну (в тому числі за допомогою валика), так і механічно (за допомогою розпилювача).

Фінішна шпаклівка Nida Eco

Короткий опис: Фінішна шпаклівка з ідеально білим кольором

Шпаклівка для швів Nida Start

Короткий опис: Для попереднього шпаклювання швів гіпсокартону

Рентгенівська свинцева стрічка Nida (самоклейка)

Короткий опис: Для захисту стиків і контактів спеціалізованих гіпсокартонних плит Nida RTG.

Клей для гіпсокартону Siniat Smart

Короткий опис: Гіпсовий клей Siniat Smart - продукт, призначений для кріплення гіпсокартонних плит всередині будівель.

Гіпсокартон звукоізоляційний Nida Cicha A

Короткий опис: Гіпсокартон типу А підвищеної щільності для звукоізоляції

Стрічка для швів Defentex/Weather Defence

Короткий опис: Стрічка для з'єднання плит Defentex і Weather Defense. Стрічка є самоклеючою та гнучкою, її дуже легко наклеїти. Разом з плитою вона створює вітроізоляцію.

NIDA Perfect (Gladka)

Короткий опис: Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін та стель. Якість фінішної поверхні Q3, Q4

SUPPORTING YOUR PROJECT

For larger projects, we add value before, during and after the construction phase. Working with the project team, we can support the initial tender, finding ways to improve aesthetics or building performance, cut construction costs, reduce build times or suggest ways to lower on-going maintenance costs. Find out our recent projects below.

SUPPORTING YOUR PROJECT

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва