АКУСТИЧНІ РІШЕННЯ

Звукоізоляція стін - одна з важливих складових комфорту приміщення, яка важлива як для житлових будинків і квартир, так і для приміщень громадського користування (будівель, офісів, поліклінік, навчальних закладів).

Звукоізолюючий гіпсокартон в Україні знайшов своє застосування в багатьох сферах. Зокрема для оздоблення стін і монтажу перегородок. Його широко використовують як в обробці і монтажі звукоізоляції в квартирах і будинках, так і для оздоблення стін в громадських будівлях.

Звукоізоляційний гіпсокартон в Києві ділиться на наступні види:

  • Вогневологостійкі листи гіпсокартону;
  • Акустичний гіпсокартон, розрахований на монтаж в приміщеннях, із рівнем вологості до 70%.

Застосування цих видів звукоізоляційних листів необхідне в приміщеннях з підвищеними вимогами до шумоізоляції, таких як студії звукозапису, навчальні аудиторії, репетиційні студії, кінозали. Для посилення звукопоглинаючого ефекту, звукоізоляційний гіпсокартон в Україні варто використовувати в поєднанні з додатковими звукоізолюючими матеріалами, які монтуються під листи гіпсокартону. В якості додаткової звукоізоляції в поєднанні з листами гіпсокартону можна використовувати мінеральну вату, ековату, а також керамзит і навіть пісок.

Звукоізоляційний гіпсокартон в Києві можна використовувати не тільки для обробки стін, але і для монтажу перегородок. Такі перегородки також можна додатково «посилювати» шумоізолюючими матеріалами, якщо в цьому є потреба. Ще одним способом посилити звукоізоляцію стін з гіпсокартону є використання оздоблювальних матеріалів, що поглинають звуки, такі як коркові шпалери або напилювані матеріали, які наносяться на тильну сторону листів гіпсокартону. З їх допомогою можна підвищити звукоізоляційні властивості не тільки акустичного гіпсокартону, а й листів звичайного гіпсокартону.

ЗВУКОІЗОЛЮЮЧИЙ ВОГНЕСТІЙКИЙ ГІПСОКАРТОН ВІД ВИРОБНИКА SINIAT

Цей вид гіпсокартону складається зі щільного гіпсового сердечника, а також міцного картону. Він відрізняється високими показниками вогнестійкості, що робить його використання доцільним у громадських будівлях, дерев'яних будинках, заміських і дачних будинках. Гіпсокартон звукоізоляційний від SINIAT монтується виключно на металевий каркас або безкаркасним методом. Цей вид гіпсокартону забезпечує зниження рівня шуму в приміщенні, що відповідає вимогам техніки безпеки. Використовуючи такі листи гіпсокартону, ви припините турбуватися про те, чи шумлять ваші сусіди в той час, коли ви відпочиваєте. А якщо використовувати їх для звукоізоляції в офісі, то забезпечите своєму персоналу належні умови праці без зайвих звуків.

 

ОСОБЛИВОСТІ

Компанія Siniat створила продукти, що впораються з цим завданням на 100%. Гіпсокартонні плити Plato окрім акустичних властивостей, мають підвищену міцність і вогнетривкість, що дозволяє застосовувати їх в будь-яких приміщеннях.

ПРОДУКТИ

 

183 ПРОДУКТИ

Фільтри

Готова шпаклівка високої твердості Nida Hydromix

Готова до використання шпаклівка, призначена для ручного нанесення. Використовується для заповнення швів з гіпсокартонними плитами Nida Hydro і Nida Twarda, підходить для ручного шпаклювання стін і стелі по всій поверхні, а також для закладення кутів і маскування подряпин і тріщин

Готова шпаклівка для вирівнювання поверхні Nida Effect

Готова шпаклівка Nida Effect — це полімерна вирівнювальна маса, призначена для повного вирівнювання поверхні, як вручну (в тому числі за допомогою валика), так і механічно (за допомогою розпилювача).

Фінішна шпаклівка Nida Eco

Фінішна шпаклівка з ідеально білим кольором

Шпаклівка для швів Nida Start

Для попереднього шпаклювання швів гіпсокартону

Рентгенівська свинцева стрічка Nida (самоклейка)

Для захисту стиків і контактів спеціалізованих гіпсокартонних плит Nida RTG.

Клей для гіпсокартону Siniat Smart

Гіпсовий клей Siniat Smart - продукт, призначений для кріплення гіпсокартонних плит всередині будівель.

Гіпсокартон звукоізоляційний Nida Cicha A

Гіпсокартон типу А підвищеної щільності для звукоізоляції

Стрічка для швів Defentex/Weather Defence

Стрічка для з'єднання плит Defentex і Weather Defense. Стрічка є самоклеючою та гнучкою, її дуже легко наклеїти. Разом з плитою вона створює вітроізоляцію.

NIDA Perfect (Gladka)

Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін та стель. Якість фінішної поверхні Q3, Q4

Фіброцементні плити Siniat Cementex 8mm

Фіброцементна плита для монтажу перегородок

Суперстійка шпаклівка для швів ГКП Nida Max

Гіпсова шпаклівка NIDA Max призначена для шпаклювання швів без використання армуючої стрічки між гіпсокартонними плитами

Фіброцементна плита Siniat Cementex 6mm

Фіброцементна плита для стелі Siniat Cementex 6mm. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 6 мм.

Фіброцементна плита Siniat Cementex 10mm

Фіброцементна плита Siniat Cementex для фасадних конструкцій. Довжина: 2400 мм; Ширина: 1200 мм; Товщина листа: 10 мм.

Готова шпаклівка універсальна NIDA Pro

Готова шпаклівка NIDA Pro. Клас поверхні: Q2, Q3, Q4. Оптимальна товщина одного шару - від 1 до 1,5 мм; Термін придатності - 9 місяців; Номінальна маса - 18 kg.

Гіпсокартон для каркасного будівництва (металеві конструкції) Weather Defence

Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (860 кг/м3) для каркасного будівництва на основі металевих конструкцій

Гіпсокартон для каркасного будівництва (дерево) Defentex

Конструкційна гіпсоволокниста плита високої щільності (1200 кг/м3) для каркасного будівництва на основі дерева

Саморізи FixDens

Інноваційний саморіз для згвинчування спеціалізованих плит з високою щільністю сердечника, таких як: Nida Cicha, Nida Twarda, Resistex тощо

Гіпсокартон вологостійкий економічний Siniat Smart H

Гіпсокартон вологостійкий для стін і стелі. Легко обробляється і збирається. Висока якість за хорошою ціною.

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Відео-інструкції від наших майстрів

Відео-інструкції від наших майстрів

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва