АКУСТИЧНІ РІШЕННЯ

Звукоізоляція стін - одна з важливих складових комфорту приміщення, яка важлива як для житлових будинків і квартир, так і для приміщень громадського користування (будівель, офісів, поліклінік, навчальних закладів).

Звукоізолюючий гіпсокартон в Україні знайшов своє застосування в багатьох сферах. Зокрема для оздоблення стін і монтажу перегородок. Його широко використовують як в обробці і монтажі звукоізоляції в квартирах і будинках, так і для оздоблення стін в громадських будівлях.

Звукоізоляційний гіпсокартон в Києві ділиться на наступні види:

  • Вогневологостійкі листи гіпсокартону;
  • Акустичний гіпсокартон, розрахований на монтаж в приміщеннях, із рівнем вологості до 70%.

Застосування цих видів звукоізоляційних листів необхідне в приміщеннях з підвищеними вимогами до шумоізоляції, таких як студії звукозапису, навчальні аудиторії, репетиційні студії, кінозали. Для посилення звукопоглинаючого ефекту, звукоізоляційний гіпсокартон в Україні варто використовувати в поєднанні з додатковими звукоізолюючими матеріалами, які монтуються під листи гіпсокартону. В якості додаткової звукоізоляції в поєднанні з листами гіпсокартону можна використовувати мінеральну вату, ековату, а також керамзит і навіть пісок.

Звукоізоляційний гіпсокартон в Києві можна використовувати не тільки для обробки стін, але і для монтажу перегородок. Такі перегородки також можна додатково «посилювати» шумоізолюючими матеріалами, якщо в цьому є потреба. Ще одним способом посилити звукоізоляцію стін з гіпсокартону є використання оздоблювальних матеріалів, що поглинають звуки, такі як коркові шпалери або напилювані матеріали, які наносяться на тильну сторону листів гіпсокартону. З їх допомогою можна підвищити звукоізоляційні властивості не тільки акустичного гіпсокартону, а й листів звичайного гіпсокартону.

ЗВУКОІЗОЛЮЮЧИЙ ВОГНЕСТІЙКИЙ ГІПСОКАРТОН ВІД ВИРОБНИКА SINIAT

Цей вид гіпсокартону складається зі щільного гіпсового сердечника, а також міцного картону. Він відрізняється високими показниками вогнестійкості, що робить його використання доцільним у громадських будівлях, дерев'яних будинках, заміських і дачних будинках. Гіпсокартон звукоізоляційний від SINIAT монтується виключно на металевий каркас або безкаркасним методом. Цей вид гіпсокартону забезпечує зниження рівня шуму в приміщенні, що відповідає вимогам техніки безпеки. Використовуючи такі листи гіпсокартону, ви припините турбуватися про те, чи шумлять ваші сусіди в той час, коли ви відпочиваєте. А якщо використовувати їх для звукоізоляції в офісі, то забезпечите своєму персоналу належні умови праці без зайвих звуків.

 

ОСОБЛИВОСТІ

Компанія Siniat створила продукти, що впораються з цим завданням на 100%. Гіпсокартонні плити Plato окрім акустичних властивостей, мають підвищену міцність і вогнетривкість, що дозволяє застосовувати їх в будь-яких приміщеннях.

ПРОДУКТИ

 

0  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Відео-інструкції від наших майстрів

Відео-інструкції від наших майстрів

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва