НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО МАТЕРІАЛИ
Будівельні суміші PLATÓ та Nida. Загальна інформація та характеристики
Цикл відео-семінарів від Навчально-технічного центру Сініат для ознайомлення з лінійкою будівельних сумішей PLATÓ та Nida. Говоримо про основні характеристики, особливості застосування штукатурок та шпаклівок. Також, відповідаємо на часті запитання споживачів та продавців.
Фіброцементні плити Cementex. Монтаж, обробка, застосування
Плити з фіброцементу - легкі, вогнестійкі і стійкі до механічних навантажень. Це міцний і універсальний матеріал, що складається з цементу, піску, волокон целюлози. Підходить для внутрішнього і зовнішнього монтажу.
Тест плити CEMENTEX на МІЦНІСТЬ
Незвичне тестування фіброцементної плити Siniat CEMENTEX на міцність. Скільки попадань хокейної шайби витримає плита перед руйнуванням? Справжнє чоловіче випробування для нашої продукції. P.S. Під час тестування жоден воротар не постраждав.
Стійкість до займання плити CEMENTEX
У цьому відео ми проведемо випробування фіброцементної плити CEMENTEX від компанії Siniat на стійкість до займання. Каністра бензину або плита CEMENTEX? Хто вийде переможцем у цьому протистоянні? Чи знадобиться допомога пожежників нашої плиті? Все це ви дізнаєтеся, переглянувши ролик до кінця
Характеристики плити CEMENTEX
У ролику розглядаються характеристики і особливості фіброцементних плит CEMENTEX:
- Поверхня плит важкозаймиста, витримує до 5 годин вплив автогену
- Наявність екологічного сертифікату GreenLabel Singapore.
- Морозостійкість категорії А.
- Практично повний захист від проникнення вологи.
- Показник утримання вологи менше 15%.
- Плити CEMENTEX - ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити один раз, супер якісно і надовго!
Плити CEMENTEX - ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити один раз, супер якісно і надовго!
Монтаж перегородки
У цьому ролику ми розглянемо монтаж перегородки з використанням плит CEMENTEX, а також кілька варіантів по фінішній обробці конструкції. Наведемо перелік необхідних інструментів і матеріалів. На кожному етапі будуть озвучені корисні поради щодо підвищення якості вашої роботи. Як варіант внутрішньої обробки використовувалось укладання декоративної плитки в нижній частині і фарбування верхньої.
Монтаж фальш-стіни
У цьому відео ми розглянемо монтаж фальш-стіни з використанням плит CEMENTEX. Наведемо перелік необхідних інструментів і докладно зупинимось на ключових етапах створення фальш-стіни: розмітку під майбутній каркас, підготовку профілю, збірці каркаса, підготовці і закріпленню плити. У процесі опису порядку виконання робіт розповімо також корисні поради і рекомендації для кожного етапу.
МОНТАЖ СТЕЛЬОВОЇ СИСТЕМИ
У цьому ролику ми розповімо, як правильно монтувати стельову систему з використанням плит CEMENTEX, а також розглянемо один з варіантів для заключного оздоблення такої плити. Детально опишемо всі етапи таких робіт, починаючи від підбору необхідних інструментів і матеріалів для прискорення і полегшення процесу монтажу, і закінчуючи рекомендаціями щодо поліпшення якості готового виробу на кожному етапі.
Підготовка, штукатурка, шпаклювання поверхонь
У цьому розділі можна переглянути відео щодо основних етапів роботи з нашими гіпсовими сумішами. Машинна та ручна штукатурки, гіпсові шпаклівки під подальше фінішне оздоблення, обробка швів ГКП та монтажних гіпсовий клей.
Штукатурка стін машинним методом
Штукатурка машинним способом передбачає застосування агрегату, за допомогою якого готують пастоподібну суміш, наносять на потрібну поверхню, скорочуючи час і трудові витрати, але в рази збільшуючи якість обробки робочого шару. Готова поверхня відрізняється бездоганною гладкістю і довговічністю. Така технологія дозволяє контролювати кількість вологи в приміщенні, створюючи комфортні умови для перебування.
Фінішна шпаклівка PLATO SuperFinish
Фіншна обробка поверхонь - один із найважливіших етапів підготовки стін під фарбування. Саме цей етап дозволить вам створити ідеально рівні, гладкі поверхні. В цьому відео ми розповімо про типи фінішної шпаклівки, а також детально розглянемо всі етапи робіт з фінішною шпаклівкою PLATO Super Finish від компанії Siniat. Вона легко наноситься і дуже пластична, а після висихання утворює гладку рівну поверхню рівномірного білого кольору.
Гіпсова шпаклівка PLATO Filler
Відео - інструкція про те, як закласти шви, стики і кути гіпсокартонних плит за допомогою гіпсової шпаклівки PLATO Filler. Переваги використання цієї шпаклівки зумовлені її пластичністю, відсутністю тріщин і усадки після висихання Досить тривалий час роботи. Розглядаємо застосування армуючих паперових стрічок SINIAT Connect і SINIAT Comfort для отримання рівних і посилених кутів і швів при з'єднанні гіпсокартонних плит PLATO.
Суперстійка шпаклівка NIDA Max
Суперстійка шпаклівка NIDA Max для закладення гіпсокартонних швів. Відрізняється підвищеною механічною міцністю, утворює твердий і стійкий шов після висихання, не забруднює інструмент. NIDA Max призначена для закладення швів між гіпсокартонними плитами без застосування армуючої стрічки, установки куточків, монтажних коробок і шпаклювання дефектів на мінеральній основі. NIDA Max - максимальна ефективність і європейська якість!
Монтаж ГКП за допомогою монтажного клею
Сучасні технології дозволяють проводити встановлення гіпсокартону ще більш простим і доступним. За допомогою спеціального клею листи легко кріпляться безпосередньо на стіну. Це дозволяє не тільки економити кошти на профілі, а й економити простір – така обробка «з'їсть» менше площі в приміщенні. Однак монтаж на клей можливий тільки в тому разі, коли стіна рівна, тому необхідно попередньо відштукатурити її.
Штукатурка стін сумішами PLATO
Як фінішну обробку можна використовувати штукатурку. Її потрібно ретельно вирівняти під фарбування або менш ретельно під шпалери. Для монтажу керамічної плитки необхідно використовувати спеціальну суміш для плитки. Таким чином гіпсокартонні стіни можна оформити на будь-який смак з мінімальними витратами сил, часу і фінансів.
ІНСТРУКЦІЇ ПО МОНТАЖУ ГКП СИСТЕМ PLATÓ
Одним з найпопулярніших способів обробки стін, стелі з гіпсокартону, арок, откосів є гіпсокартон, що має багато гарних характеристик. Цей матеріал дозволяє приховати всі недоліки поверхні максимально швидко, чисто і недорого. Якщо ви хочете знати, як правильно кріпити гіпсокартон, варто ознайомитися з цим розділом.
Виконання гіпсокартонної перегородки
Перегородки з ГКЛ - бюджетний метод перетворення приміщень. Спочатку здійснюється розмітка майбутньої конструкції маркером. Далі ріжуться направляючі відповідного розміру, конструюється металевий каркас. На скелет перегородки монтують листи ГКЛ саморізами з кроком 200-250 мм. Поверхня підходить під нанесення шпаклівки або фарби, проклейку шпалер, фіксацію декоративних елементів.
Виконання ГК стіни
Робота з гіпсокартоном вимагає спочатку закінчити всі мокрі процеси в приміщенні: зробити стяжку підлоги, чорнову штукатурку стін і стелі. Матеріал кріпиться на каркас, тому спочатку необхідно змонтувати його з металевого профілю. Спершу на підлогу і стелю шурупами кріпляться направляючі металеві горизонтальні профілі, які бажано проклеїти звукоізоляційною стрічкою.
Виконання стелі. 1 рівень з кроком 120
Багато хто задається питанням, як монтувати гіпсокартон на стелю. Перед вирівнюванням стелі спочатку необхідно закінчити всі вертикальні конструкції - змонтувати гіпсокартонні стіни. Після цього потрібно нанести розмітку і за допомогою відбивного шнура визначити висоту майбутньої конструкції. Монтаж гіпсокартону на стелю дещо складніший, проте його теж можна виконувати самостійно. Потім по розмітці до стіни кріпляться горизонтальні і вертикальні профілі, підвіси. Бажано попередньо відзначити на стелі місця кріплення напрямних з кроком в 1200 мм і підвісів з кроком не менше 600 мм.
Виконання вхідного отвору
За допомогою гіпсокартону можна просто зменшити отвір і зробити основу для установки дверей. Листи кріпляться від однієї зі стін і прикручуються шурупами з кроком 20-25 мм і обов'язково на підкладках з обрізків гіпсокартону для дотримання технічного зазору. При формуванні дверного отвору, надлишки гіпсокартону обрізуються ножівкою вже після монтажу на каркас.
Виконання криволінійних балок
Для створення дизайнерської стелі необхідно ретельно підготувати її – зашити гіпсокартоном або вирівняти за допомогою штукатурки, а як монтувати гіпсокартон ви вже знаєте. Дуже важливо, щоб стеля була рівною, а її якість слід перевірити за допомогою рівня. Далі, на поверхню потрібно нанести розмітку, по якій буде кріпитися каркас майбутньої конструкції.
Виконання стелі. 1 рівень з кроком 500
Спорудження конструкції вимагає точної розмітки лазерним нівеліром необхідної висоти. Профілі UD використовуються в якості направляючих, на них заздалегідь проклеюють звукоізоляційну стрічку, забурюють в стіну шурупом 6х60 з кроком 40 см. Підвіси розташовують на відстані 50 см. Основна конструкція монтується з профілю СD. Елементи можна з'єднувати за допомогою обрізок і вставляти в направляючі UD поперечно з кроком 500 мм. Одержаний скелет з профілів зашивають ГКЛ перпендикулярно направляючим.500
Виконання стелі. 1 рівень з кроком 400
Монтаж стелі відбувається по завершенню кріплення вертикальних споруд. Відміряють висоту майбутньої стелі, фіксують направляючі шурупами на відстані 600 мм. Далі наносяться точки для установки підвісів з кроком 40 см. Основний каркас споруджують з профілю СD, монтують в профіль UD з кроком 400 мм. Підвіси розташовують на відстані 700-800 мм, загинаючи в П-подібну форму та обрізаються зайві частини. Готовий скелет зашивають стельовими ГКЛ.
Виконання стелі на дворівневому каркасі
Лазерний нівелір допоможе розрахувати оптимальний розмір стелі. Профілі UD служать направляючими і кріпляться до стіни шурупами 6х60 з кроком 600 мм. Збирають кріплення з поворотного підвісу і стрижня з кільцем: виставляють і підгинають на 900 саме кільце. Намічаються місця кріплення, пробурюють отвір потрібного діаметру, вставляють шуруп TDN. При якісному з'єднанні дворівневого профілю СD чути клацання. ГКЛ розташовують перпендикулярно направляючим СD.
Виконання балок з прихованим підсвічуванням
Балки з прихованими освітлювальними елементами монтуються по закінченню всіх «мокрих» робіт і установки основної стелі. Розмічають розміри майбутньої споруди, використовуючи лазерний рівень. Звукоізоляційну стрічку наносять на метал перед монтажем направляючого профілю UD, кріплять його до стіни шурупами 6х60 з кроком 550 мм. Решта направляючих фіксують на стелю. Прямі балки обшивають ГКЛ «Plato», криволінійні частини - ГКЛ «Arka Ready».
ТАНЯ І КОЛЯ. РЕМОНТ СВОЇМИ РУКАМИ
Художній опис основних технологічних етапів робіт при самостійній роботі з гіпсокартоном PLATO. Як зробити арку, як заштукатурити дверні відкоси, зашити труби у ванній, оформити віконні відкоси та багато іншого для ремонту своїми руками.
Штукатурка дверного отвору
Оштукатурювання дверних отворів починається з підготовки поверхні: видалення старої штукатурки і нанесення розчину грунтовки. Грунтовка дозволяє збільшити зчеплення суміші з поверхнею стіни. Установка армованих балок підвищує міцність відкосів і продовжує термін експлуатації нанесеної шпаклівки. Фінальний етап має на увазі обробку сумішшю в два етапи: закладення вибоїн і вирівнювання після висихання першого шару.
Зашивка труб у ванній
Обшивка труб листами гіпсокартону починається з розмітки параметрів майбутнього короба. Вертикально стінам виставляють направляючі елементи потрібного розміру. Решта обрізків розміщують поперечно, кріплять до направляючих, а готовий короб приховують вологостійкими ГКЛ, товщиною 12 мм. Утворені стики і шляпки шурупів замазують шпаклівкою, фарбують або обклеюють шпалерами.
Вирівнювання віконних укосів
Монтаж віконних відкосів передбачає їх вирівнювання. Заповнити утворені проміжки між віконною конструкцією і стіновими отворами дозволить монтажна піна, наносити яку рекомендується в кілька етапів. Після висихання піни, на відкоси наносять стартову і фінішну штукатурку, ретельно зачищають затверділу поверхню, покриваючи лакофарбовими сумішами під колір інтер'єру.
Виконання прихованого карнізу
Прихований карниз дозволяє візуально збільшити розміри кімнати. Встановлюють карниз, вираховуючи розміри майбутньої ніші. Використовуючи шурупи, закріплюють направляючий профіль, вставляють в середину бічною стороною каркас з металу, зафіксувавши підвісками. Згідно другій лінії монтують ще один профіль, обшиваючи весь утворений короб листами, що підходять за розміром. ГКЛ кріплять на каркас з метала шурупами з кроком 25 см.
Монтаж гіпсокартону біля батарей
Приховати непрезентабельні батареї допоможе ніша з гіпсокартону. Перед установкою рекомендується очистити поверхню від пилу, зачистити ділянки і обробити грунтовкою. Далі вирізають листи оптимальних параметрів, монтують короб, кріплять його саморізами на каркас з металевих профілів з кроком 60 см, роблячи невеликі заглиблення. Наносять штукатурні суміші в кілька етапів, зачищають поверхню після остаточного застигання.
Монтаж стелі на балконі
Стеля з гіпсокартону приховує всі нерівності і залишки старої штукатурки. Поверхню стелі розмічають, використовуючи рівень, відзначають контур направляючого профілю, обрізають його до необхідних розмірів. Кріплять до профілю спеціальну стрічку для збільшення звукоізоляції. Монтують UD-профіль на стелю, використовуючи саморізи. СD-профіль встановлюється з кроком 50 см, після цього нашивають ГКЛ.
Монтаж арки з гіпсокартону
Спорудження арки починається з розмітки контуру, розрахунку її висоти і діаметра. Під необхідні параметри вирізають металеві профілі та підгинають надрізи на відстані 1 см один від одного. Заздалегідь відміряні і вирізані листи стельового гіпсокартону монтують саморізами на нижню частину каркасу арки. Поверхню листів покривають стартовою штукатуркою, після цілковитого застигання наносять фінішну суміш і затирають.