Вологостійкий ГКП

За останні роки ринок будівельних матеріалів значно розширився, додалося кілька корисних новинок, серед яких і вологостійкий гіпсокартон Siniat - невід'ємний елемент успішно завершених оздоблювальних робіт.

Представлена продукція має структуру листа, який складається з основи - спеціальної гіпсової суміші та унікального наповнювача, облицьованого з обох сторін міцним картоном. Такий гіпсокартон не вбирає вологу, не втрачає своїх початкових якостей внаслідок надлишкових випарів.

Вологостійкий гіпсокартон - універсальний матеріал для будівництва та оздоблення приміщень

Унікальні можливості дозволяють активно використовувати даний будівельний матеріал для надання ідеальної форми стінам і стелі всіляких будівельних об'єктів. Разом з цим гіпсокартон застосовується для спорудження перегородок між кімнатами. В такому випадку він кріпиться на каркас з дерева або металу.

Матеріал застосовується також для оздоблення і вирівнювання стельових конструкцій: підвісних або багаторівневих.

ПЕРЕВАГИ

Вологостійкий гіпсокартон Siniat - екологічно чиста система, що не містить токсичних речовин, а також:

  • Має невелику вагу;
  • Відрізняється високою міцністю структури;
  • Не пропускає звук;
  • Практично не горить;
  • Має абсолютно гладку, рівну поверхню;
  • Не вбирає вологу, ідеально підходить для монтажу у ванній кімнаті, на кухні.

РІЗНОВИДИ

Вологостійкі системи застосовуються для внутрішнього оздоблення приміщень, які відрізняються підвищеними показниками вологості. Подібні матеріали оброблені спеціальними септичними сумішами, що дозволяє запобігти появі цвілі і різного виду грибка.

Популярність такого гіпсокартону обумовлена простотою їх обробки: вони легко ріжуться, піддаються склеюванню, передбачають використання будь-яких кріпильних елементів, забезпечують оптимальну швидкість монтажу, дозволяють реалізовувати навіть найсміливіші конструктивні рішення. Поверхню можна покривати різними шпалерами і фарбою.

Сьогодні практично неможливо уявити проведення ремонтних і будівельних робіт без покупки вологостійкого гіпсокартону. Такі системи значно скорочують тривалість ремонту і будівництва. Поверхні при оздоблені приміщень ідеально рівні, а атмосфера в них екологічно чиста.

 
 

ЗАСТОСУВАННЯ

Вологостійкий  гіпсокартон PLATO відрізняється зниженим поглинанням вологи завдяки гідрофобній речовині, яка додається до гіпсового наповнювача . Допускається до застосування в приміщеннях з періодичним (до 10 годин) підвищенням вологості повітря до 85%

ПРОДУКТИ

Вологостійкий гіпсокартон

3  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ Aquastop 600

Малоформатна вологостійка плита PLATÓ Aquastop 600 для самостійного монтажу

PLATÓ Aquastop 9,5

Економічний вологостійкий гіпсокартон PLATO Aquastop 9,5 використовується як суха штукатурка для вирівнювання стін у приміщеннях з підвищеною вологістю

PLATÓ Vlagastop

Використовується для оздоблення мансарди, кухні, закритих балконів, квартир та будинків, які знаходяться в місцевості з підвищенною вологістю

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Відео-інструкції від наших майстрів

Відео-інструкції від наших майстрів

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Інструкції з монтажу

Інструкції з монтажу

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва