ДАВАЙТЕ БУДУВАТИ НАЙКРАЩЕ. РАЗОМ

Від імені колективу компанії SINIAT дякуємо за вибір продукції PLATO!

Гіпсокартон Plato (Плато)

Про нас

Гіпсокартон PLATÓ (ПЛАТО) в Україні – один із сучасних універсальних матеріалів, що застосовується для здійснення різних видів будівельних та оздоблювальних робіт. 

Виробник гіпсокартону ПЛАТО - компанія SINIAT має багаторічний досвід виробництва високоякісних будівельних матеріалів

Перейти >

Переваги гіпсокартону PLATÓ

 • Створення сприятливого мікроклімату в приміщенні за рахунок поглинання / віддачі гіпсокартоном вологи при її надлишку чи нестачі.
 • Скорочення часу ремонтно-оздоблювальних робіт.
 • Легка вага листів, простий монтаж.
 • Використання високоякісного паперу.
 • Широкий асортимент продукції, що дозволяє підібрати листи гіпсокартону для будь-яких цілей.
 • Високий контроль та відповідність продукції всім існуючим стандартам якості.
 • Відсутність пилу і бруду під час ремонту.
 • Високі теплоізоляційні і шумоізоляційні показники.
 • Проста обробка матеріалу, можливість створення арочних конструкцій, підвісних ступінчастих стель, а також інших дизайнерських креативних ідей.
 • Екологічна безпека. Всі складові гіпсокартону є натуральними безпечними матеріалами.
 • Стійкість до займання.
 • Використання у виробництві гіпсокартону сучасного обладнання.

Область застосування гіпсокартону

Вибір гіпсокартону дуже залежить від області та умов його застосування. Основна сфера використання гіпсокартонних листів – оздоблювальні роботи. Якщо потрібно швидко та якісно відремонтувати приміщення, — цей матеріал не має ніякої альтернативи. Крім того, під листи змонтованного гіпсокартону, можна, без зайвих зусиль, сховати комунікації, кабелі, прилади опалення, тощо. Це ідеальний матеріал не лише для житлових кімнат, але і для кухонних приміщень, санвузлів, мансард.

За допомогою гіпсокартону можна створювати найрізноманітніші форми конструкцій для інтер’єру. А, саме арочний гіпсокартон, допоможе реалізувати унікальні фігурні конструкції для найнестандартніших ідей в інтер'єрі.

Гіпсокартон PLATÓ та його властивості

Виробники гіпсокартону в Україні випускають різні види гіпсокартону, вибір яких визначається тим, в яких умовах він буде використовуватися. Так, випускаються звичайні листи гіпсокартону, призначені для обробки приміщень з нормальним рівнем вологості, і, вологостійкий гіпоскартон, яким можна обробляти ванну кімнату і санвузол, кухню та інші приміщення з високим рівнем вологості. Гіпсокартон PLATÓ (ПЛАТО) має довжину листів 2,0; 2,5; 2,6 і 3,0 м. Товщина складає від 9,5 мм до 12,5 мм.

Придбати гіпоскартон від виробника оптом можна наступних видів:

 • Арочний;
 • Вологостійкий і вогнестійкий;
 • Акустичний;
 • Малоформатні листи гіпсокартону;
 • Посилений гіпоскартон.

Вибір гіпсокартону PLATÓ Lafarge оптом досить широкий, що дозволяє купувати його для реалізації різних дизайнерських робіт, проводити різноманітні види ремонтів та реконструкції будівель.

Хто виробник гіпсокартону Лафарж?

Це питання нам доводиться чути від наших клієнтів досить часто. Компанія «Лафарж» прийшла на ринок будівельних матеріалів України в 2000-му році. На базі ЗАТ "Стромгіпс" був побудований завод з виробництва гіпсокартону європейського рівня. У 2012-му році українське представництво «Лафарж Гіпс» було викуплено ETEX і перейменовано в SINIAT.

Купити гіпсокартон ПЛАТО оптом (опт) в Києві ви можете, звернувшись у відділ продажів або зв'язавшись з нашими дистриб'юторами. Ціна на гіпсокартон PLATÓ (Плато) у дистриб'юторів доступна, а співвідношення "ціна-якість" продукції здатні задовольнити будь-якого покупця.

Популярні матеріали

Перегородка з гіпсокартону, стіна з гіпсокартону [Монтаж + Установка] | Як зробити перегородку з гіпсокартону - Siniat
Як зробити перестiнок з гіпсокартону? ✅ Монтаж перегородки з гіпсокартону своїми руками. Гіпсокартонні перегородки в інструкції ➔ від Siniat ☎ (044) 393-35-45
Шпаклівка гіпсокартону під Фарбування / під Шпалери правильно | Чим і як шпаклювати гіпсокартон для стелі та стін - Siniat
Шпаклівка по гіпсокартону, обробка гіпсокартону для стелі та стін. ✅ Як шпаклювати гіпсокартон (ГКЛ) своїми руками ➔ дізнайтеся на Siniat ☎ (044) 393-35-45!
Арки з гіпсокартону [міжкімнатні, дверні] | Як зробити арку з гіпсокартону своїми руками?
Як зробити арку своїми руками? ✅ Міжкімнатні, дверні арки з гіпсокартону ✅ Арка з гіпсокартону - інструкція по монтажу ➔ від експертів Siniat ☎(044) 393-35-45!
Вироби з гіпсокартону на стінах та на стелю | Гіпсокартонні конструкції на стінах, стелі та їх монтаж
Вироби з гіпсокартону на стінах та на стелі, конструкції з гіпсокартону своїми руками. ✅ Монтаж гіпсокартонних конструкцій ➔ від Siniat ☎(044) 393-35-45!
Вага гіпсокартону, вага листа гіпсокартону - Скільки важить лист гіпсокартону ГКЛ?
Скільки важить лист гіпсокартону? ✅ Дізнайтесь відповідь яка вага листа гіпсокартону потолочного і ✅ маса стінового ГКЛ ➔ у експертів Siniat ☎(044) 393-35-45!
Розмір гіпсокартону, розмір листа гіпсокартону потолочного і для стін: товщина гіпсокартону, довжина, ширина
Який розмір листа гіпсокартону (ГКЛ): товщина, ширина, довжина? ✅ Стандартні розміри гіпсокартону потолочного і для стін ➔ дізнайтеся в Siniat ☎(044) 393-35-45!

РОЗСИЛКА ВІД SINIAT

Не пропустіть жодного оновлення на сайті. Будьте в курсі останніх подій.
Для вас корисні поради з монтажу гіпсокартону, навчальні матеріали, повідомлення про акціі та події.

 

Залишайтеся з нами - підпишіться на розсилку!

Підписатися на розсилку

Для гуртових замовлень

Контактна інформація
*
*
*
Деталі
*

Де нас знайти?