СПЕЦІАЛІСТ У ГАЛУЗІ СИСТЕМ СУХОГО БУДІВНИЦТВА

Ми постійно працюємо над покращенням технологічних показників наших продуктів: гіпсокартонних плит, будівельних сумішей, металевого профілю та аксесуарів. SINIAT допоможе підібрати найкращі конструктивні рішення для втілення найсміливіших ідей.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Багаторічний досвід роботи на міжнародних ринках, в тому числі і в Україні, допомагає компанії SINIAT відповідати стандартам та потребам сучасного будівництва. Ми ретельно відстежуємо тренди та розвиваємо виробництво, щоб надавати нашим споживачам продукти високої якості.

ЧИМ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ

Надаємо всебічну підтримку нашим споживачам, клієнтам та партнерам. Сприяємо взаємодії з будівельними компаніями, підрядниками та проектувальниками.

НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК

Siniat - Trusted supply partner

НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК

Сучасний виробник будівельних матеріалів має бути більш, ніж просто діловий партнер. Він має надавати гарантії якості продукції та розділяти відповідальність за кінцевий результат. Ми старанно працюємо, щоб виробити продукти високої якості: гіпсокартонні плити, будівельні суміші, металевий профіль, аксесуари.

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Siniat - Technical expertise

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Наша технічна команда завжди готова допомогти та проконсультувати щодо роботи з нашими продуктами та рішеннями. Надаємо підтримку як будівельним, архітектурним організаціям, так і приватним особам, які планують використовувати в своїй роботі продукцію PLATO, Nida, Cementex.

РОБОТА З ОБ'ЄКТАМИ

Siniat - Project planning and support

РОБОТА З ОБ'ЄКТАМИ

Пропонуємо спільний аналіз ключових проектів, розробку і підбір оптимальних систем, надання консультацій проектним і будівельним організаціям, участь у тендерах.

ІННОВАЦІЇ

Siniat - About us - Testing and certification

ІННОВАЦІЇ

Технічні центри Siniat працюють у багатьох країнах. Будучи частиною Etex, ми завжди можемо надати нашим клієнтам інноваційні рішення, а також співпрацюємо з місцевими науково-дослідними установами, щоб забезпечити безпечні рішення, які відповідають законодавчим та будівельним вимогам і нормам. Прагнемо надати споживачу найсучасніші високотехнологічні матеріали, та зробити будівництво більш гнучким, швидким, легким та екологічним.

СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Siniat - Sustainability

СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Як виробнича компанія, ми усвідомлюємо відповідальність перед суспільством, навколишнім середовищем та людьми, які працюють із нами та з нами. Тому активно заохочуємо відповідальну поведінку наших співробітників та підрядників у їхній щоденній роботі, спрямовуємо культуру нашої компанії на свідоме та стале управління ресурсами.

НАВЧАННЯ

Siniat - Training

НАВЧАННЯ

Ми створили ряд навчальних відеоматеріалів, розділ технічної документації та допоміжної літератури. Проводимо практичні тренінги, виїздні семінари та майстер класи, щоб максимально збільшити рівень навичок ваших команд.

НАША КОМПАНІЯ

НАША КОМПАНІЯ

НАША КОМПАНІЯ

Компанія Siniat була заснована в 2012 році, коли група компаній Etex придбала гіпсокартоний дивізіон LaFarge. Siniat має 35 заводів по всій Європі та на Близькому Сході, де працюють понад 3300 співробітників.

Публікація звіту незалежного аудиту компанії ТДВ «СІНІАТ»

2020  2019 

керівництво компанії

Олег Гладишев

Олег Гладишев

Олег Гладишев

Фінансовий Директор

Дмитро Свинаренко

Дмитро Свинаренко

Дмитро Свинаренко

Генеральний Директор

Анна Журомська

Анна Журомська

Анна Журомська

Менеджер з управління персоналом

Ключові факти

36

країн

35

заводів

3300

співробітників

800m€

щорічний оборот

99%

продуктів підлягають переробці

Про ETEX

Siniat - About Etex

Про ETEX

Siniat є частиною Etex Group, глобального концерну з виробництва та продажу будівельних матеріалів, що має представництва по всій Європі, Африці і Південній Америці.

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва