БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ З КРАЩИМИ СТАНДАРТАМИ ДЛЯ МОДУЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

По всій Європі відбувається перехід від традиційного будівництва з цегли і блоків до полегшеного модульного будівництва.

Співпрацюючи з виробниками модульних блоків, ми розробляємо технічні рішення, які дозволяють будівлям бути теплішими і сухішими, з більш низьким рівнем шуму і високим рівнем безпеки для роботи і життя.

Ми знаходимо шляхи підвищення продуктивності, скорочуючи терміни або вартість будівництва, щоб забезпечити відповідність остаточного рішення технічним вимогам проекту.

 
 

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

ПОДИВИТИСЬ >

 

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

 

Видео-инструкции

Видео-инструкции

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Инструкции по монтажу

Инструкции по монтажу

Загрузите каталоги из нашего центра знаний, где вы найдете полезную информацию о нашей продукции и методах ее использования.

ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ПРОДУКТ

8  ПРОДУКТИ

Фільтри

Пошук

PLATÓ AquaProf UD 27

Description: PLATÓ AquaProf UD27 - контурний (направляючий) профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Конструкційний профіль PLATÓ AQUAPROF CD 60

Description: PLATÓ AquaProf CD60 - це конструкційний профіль з додатковим полімерним покриттям 2 в 1 – подвійний захист від корозіЇ

Машинна штукатурка PLATÓ MULTISTART

Description: Штукатурка гіпсова для машинного та ручного нанесення

Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60

Description: Конструкційний профіль PLATÓ Prof CD60. Гарантована товщина металу - 6мм; Правильна геометрія; Розмір: 60мм х 27мм.

Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand

Description: Суха гіпсова штукатурка PLATÓ Gipswand. Співвідношення води / штукатурки - на 6 - 6,5 л води - 10 кг PLATO Gipswand; Час застосування готової суміші - 60 хвилин.

PLATÓ 9,5

Description: Для двошарового облицювання на металевій конструкції, а також як суха штукатурка

Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix (підвищений вміст перліту)

Description: Гіпсова штукатурка PLATÓ Izomix. Супротив на згин (хв) - 0,4 МПа; Час застосування готової суміші - 60 хвилин; Номінальна маса - 30kg.

PLATÓ Format

Description: Використовується для монтажу переородок, облицювання стін і стель на конструкції з металокаркасу

Ефективні інновації
Перевірені рішення
Прагнення до сталого будівництва