Перейти до:

Робота з гіпсокартоном своїми руками (Навчальні відео матеріали)

Практична допомога від наших експертів

Тест плити CEMENTEX
Тест плиты CEMENTEX

Незвичне тестування фіброцементної плити Siniat CEMENTEX на міцність. Скільки попадань хокейної шайби витримає плита перед руйнуванням? Справжнє чоловіче випробування для нашої продукції. P.S. Під час тестування жоден воротар не постраждав.

Випробування плити CEMENTEX
Испытание плиты CEMENTEX

В цьому відео ми проведемо випробування фіброцементної плити CEMENTEX від компанії Siniat на стійкість до займання. Каністра бензину або плита CEMENTEX? Хто вийде переможцем у цьому протистоянні? Чи знадобиться допомога пожежників нашій плиті? Все це ви дізнаєтеся, переглянувши ролик до кінця.

Характеристики плити CEMENTEX
Характеристики плиты CEMENTEX

У ролику розглядаються характеристики і особливості фіброцементних плит CEMENTEX:

 • Поверхня плит важкозаймиста, витримує до 5 годин вплив автогену
 • Наявність екологічного сертифікату GreenLabel Singapore.
 • Морозостійкість категорії А.
 • Практично повний захист від проникнення вологи.
 • Показник утримання вологи менше 15%.
 • Плити CEMENTEX - ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити один раз, супер якісно і надовго!
Плити CEMENTEX - ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити один раз, супер якісно і надовго!

Монтаж перегородки
Монтаж перегородки

У цьому ролику ми розглянемо монтаж перегородки з використанням плит CEMENTEX, а також кілька варіантів по фінішній обробці конструкції. Наведемо перелік необхідних інструментів і матеріалів. На кожному етапі будуть озвучені корисні поради щодо підвищення якості вашої роботи. Як варіант внутрішньої обробки використовувалось укладання декоративної плитки в нижній частині і фарбування верхньої.

Монтаж фальш-стіни
Монтаж фальш-стены

У цьому відео ми розглянемо монтаж фальш-стіни з використанням плит CEMENTEX. Наведемо перелік необхідних інструментів і докладно зупинимось на ключових етапах створення фальш-стіни: розмітку під майбутній каркас, підготовку профілю, збірці каркаса, підготовці і закріпленню плити. У процесі опису порядку виконання робіт розповімо також корисні поради і рекомендації для кожного етапу.

Монтаж стельової системи
Монтаж потолочной системы

У цьому ролику ми розповімо, як правильно монтувати стельову систему з використанням плит CEMENTEX, а також розглянемо один з варіантів для заключного оздоблення такої плити. Детально опишемо всі етапи таких робіт, починаючи від підбору необхідних інструментів і матеріалів для прискорення і полегшення процесу монтажу, і закінчуючи рекомендаціями щодо поліпшення якості готового виробу на кожному етапі.

Суперстійка шпаклівка NIDA Max
Суперстойкая шпаклевка NIDA Max

Суперстійка шпаклівка NIDA Max для закладення гіпсокартонних швів. Відрізняється підвищеною механічною міцністю, утворює твердий і стійкий шов після висихання, не забруднює інструмент. NIDA Max призначена для закладення швів між гіпсокартонними плитами без застосування армуючої стрічки, установки куточків, монтажних коробок і шпаклювання дефектів на мінеральній основі. NIDA Max - максимальна ефективність і європейська якість!

Гіпсова шпаклівка PLATO Filler
Гипсовая шпаклёвка PLATO Filler

Відео - інструкція про те, як закласти шви, стики і кути гіпсокартонних плит за допомогою гіпсової шпаклівки PLATO Filler. Переваги використання цієї шпаклівки зумовлені її пластичністю, відсутністю тріщин і усадки після висихання Досить тривалий час роботи. Розглядаємо застосування армуючих паперових стрічок SINIAT Connect і SINIAT Comfort для отримання рівних і посилених кутів і швів при з'єднанні гіпсокартонних плит PLATO.

Фінішна шпаклівка PLATO SuperFinish
Финишная шпаклевка PLATO SuperFinish

Фіншна обробка поверхонь - один із найважливіших етапів підготовки стін під фарбування. Саме цей етап дозволить вам створити ідеально рівні, гладкі поверхні. В цьому відео ми розповімо про типи фінішної шпаклівки, а також детально розглянемо всі етапи робіт з фінішною шпаклівкою PLATO Super Finish від компанії Siniat. Вона легко наноситься і дуже пластична, а після висихання утворює гладку рівну поверхню рівномірного білого кольору.

Порівняння плит для будівництва
Сравнение плит для сухого строительства

Ми порівняли характеристики найпопулярніших плит для сухого будівництва: цементну плиту зі склотканиною, магнезитову плиту, OSB і інноваційний продукт компанії Siniat - плиту Cementex. Відео є художньої презентацією із порівнянням характеристик матеріалів в рамках несертифікованих внутрішніх тестів компанії Siniat.

Штукатурка стін машинним методом
Штукатурка стен машинным методом

Штукатурка машинним способом передбачає застосування агрегату, за допомогою якого готують пастоподібну суміш, наносять на потрібну поверхню, скорочуючи час і трудові витрати, але в рази збільшуючи якість обробки робочого шару. Готова поверхня відрізняється бездоганною гладкістю і довговічністю. Така технологія дозволяє контролювати кількість вологи в приміщенні, створюючи комфортні умови для перебування.

Виконання гіпсокартонної перегородки
Выполнение гипсокартонной перегородки

Перегородки з ГКЛ - бюджетний метод перетворення приміщень. Спочатку здійснюється розмітка майбутньої конструкції маркером. Далі ріжуться направляючі відповідного розміру, конструюється металевий каркас. На скелет перегородки монтують листи ГКЛ саморізами з кроком 200-250 мм. Поверхня підходить під нанесення шпаклівки або фарби, проклейку шпалер, фіксацію декоративних елементів.

Виконання ГК стіни
Выполнение ГК стены

Робота з гіпсокартоном вимагає спочатку закінчити всі мокрі процеси в приміщенні: зробити стяжку підлоги, чорнову штукатурку стін і стелі. Матеріал кріпиться на каркас, тому спочатку необхідно змонтувати його з металевого профілю. Спершу на підлогу і стелю шурупами кріпляться направляючі металеві горизонтальні профілі, які бажано проклеїти звукоізоляційною стрічкою. 

Виконання стелі. 1 рівень з кроком 120
Выполнение потолка. 1 уровень с шагом 120

Багато хто задається питанням, як монтувати гіпсокартон на стелю. Перед вирівнюванням стелі спочатку необхідно закінчити всі вертикальні конструкції - змонтувати гіпсокартонні стіни. Після цього потрібно нанести розмітку і за допомогою відбивного шнура визначити висоту майбутньої конструкції. Монтаж гіпсокартону на стелю дещо складніший, проте його теж можна виконувати самостійно. Потім по розмітці до стіни кріпляться горизонтальні і вертикальні профілі, підвіси. Бажано попередньо відзначити на стелі місця кріплення напрямних з кроком в 1200 мм і підвісів з кроком не менше 600 мм.

Виконання вхідного отвору
Выполнение входного отверстия

За допомогою гіпсокартону можна просто зменшити отвір і зробити основу для установки дверей. Листи кріпляться від однієї зі стін і прикручуються шурупами з кроком 20-25 мм і обов'язково на підкладках з обрізків гіпсокартону для дотримання технічного зазору. При формуванні дверного отвору, надлишки гіпсокартону обрізуються ножівкою вже після монтажу на каркас.

Виконання криволінійних балок
Выполнение криволенейных балок

Для створення дизайнерської стелі необхідно ретельно підготувати її – зашити гіпсокартоном або вирівняти за допомогою штукатурки, а як монтувати гіпсокартон ви вже знаєте. Дуже важливо, щоб стеля була рівною, а її якість слід перевірити за допомогою рівня. Далі, на поверхню потрібно нанести розмітку, по якій буде кріпитися каркас майбутньої конструкції.

Виконання стелі. 1 рівень з кроком 400
Выполнение потолка. 1 уровень с шагом 400

Монтаж стелі відбувається по завершенню кріплення вертикальних споруд. Відміряють висоту майбутньої стелі, фіксують направляючі шурупами на відстані 600 мм. Далі наносяться точки для установки підвісів з кроком 40 см. Основний каркас споруджують з профілю СD, монтують в профіль UD з кроком 400 мм. Підвіси розташовують на відстані 700-800 мм, загинаючи в П-подібну форму та обрізаються зайві частини. Готовий скелет зашивають стельовими ГКЛ.

Виконання стелі. 1 рівень з кроком 500
Выполнение потолка. 1 уровень с шагом 500

Спорудження конструкції вимагає точної розмітки лазерним нівеліром необхідної висоти. Профілі UD використовуються в якості направляючих, на них заздалегідь проклеюють звукоізоляційну стрічку, забурюють в стіну шурупом 6х60 з кроком 40 см. Підвіси розташовують на відстані 50 см. Основна конструкція монтується з профілю СD. Елементи можна з'єднувати за допомогою обрізок і вставляти в направляючі UD поперечно з кроком 500 мм. Одержаний скелет з профілів зашивають ГКЛ перпендикулярно направляючим.

Монтаж ГКП за допомогою монтажного клею PLATO Fixer
Монтаж с помощью монтажного клея PLATO

Сучасні технології дозволяють проводити встановлення гіпсокартону ще більш простим і доступним. За допомогою спеціального клею листи легко кріпляться безпосередньо на стіну. Це дозволяє не тільки економити кошти на профілі, а й економити простір – така обробка «з'їсть» менше площі в приміщенні. Однак монтаж на клей можливий тільки в тому разі, коли стіна рівна, тому необхідно попередньо відштукатурити її. 

Фінішна обробка ГКЛ конструкцій
Финишная обработка ГКЛ конструкций

Після закінчення монтажу необхідно розібратися, як шпаклювати гіпсокартон. Перед початком робіт необхідно переконатися, що стіна рівна, а всі листи знаходяться в одній площині. Поперечні шви обов'язково повинні бути розшиті під кутом в 45°. Шпаклювання гіпсокартону починається з очистки швів від пилу і обробки грунтуючим засобом. Потім потрібно дати йому просохнути. Під час цього можна приготувати гіпсову суміш для штукатурення.

Виконання стелі на дворівневому каркасі
Вып. потолка на двухуровневом каркасе

Лазерний нівелір допоможе розрахувати оптимальний розмір стелі. Профілі UD служать направляючими і кріпляться до стіни шурупами 6х60 з кроком 600 мм. Збирають кріплення з поворотного підвісу і стрижня з кільцем: виставляють і підгинають на 900 саме кільце. Намічаються місця кріплення, пробурюють отвір потрібного діаметру, вставляють шуруп TDN. При якісному з'єднанні дворівневого профілю СD чути клацання. ГКЛ розташовують перпендикулярно направляючим СD.

Виконання балок з прихованим підсвічуванням
Выполнение балок со скрытой подсветкой

Балки з прихованими освітлювальними елементами монтуються по закінченню всіх «мокрих» робіт і установки основної стелі. Розмічають розміри майбутньої споруди, використовуючи лазерний рівень. Звукоізоляційну стрічку наносять на метал перед монтажем направляючого профілю UD, кріплять його до стіни шурупами 6х60 з кроком 550 мм. Решта направляючих фіксують на стелю. Прямі балки обшивають ГКЛ «Plato», криволінійні частини - ГКЛ «Arka Ready».

Штукатурка стін
Штукатурка стен смесями PLATO

Як фінішну обробку можна використовувати штукатурку. Її потрібно ретельно вирівняти під фарбування або менш ретельно під шпалери. Для монтажу керамічної плитки необхідно використовувати спеціальну суміш для плитки. Таким чином гіпсокартонні стіни можна оформити на будь-який смак з мінімальними витратами сил, часу і фінансів.

Штукатурка дверного отвору
Штукатурка дверного проема

Оштукатурювання дверних отворів починається з підготовки поверхні: видалення старої штукатурки і нанесення розчину грунтовки. Грунтовка дозволяє збільшити зчеплення суміші з поверхнею стіни. Установка армованих балок підвищує міцність  відкосів і продовжує термін експлуатації нанесеної шпаклівки. Фінальний етап має на увазі обробку сумішшю в два етапи: закладення вибоїн і вирівнювання після висихання першого шару.

Вирівнювання віконних укосів
Монтаж оконных откосов

Монтаж віконних відкосів передбачає їх вирівнювання. Заповнити утворені проміжки між віконною конструкцією і стіновими отворами дозволить монтажна піна, наносити яку рекомендується в кілька етапів. Після висихання піни, на відкоси наносять стартову і фінішну штукатурку, ретельно зачищають затверділу поверхню, покриваючи лакофарбовими  сумішами під колір інтер'єру.

Монтаж арки з гіпсокартону
Монтаж арки из гипсокартона

Спорудження арки починається з розмітки контуру, розрахунку її висоти і діаметра. Під необхідні параметри вирізають металеві профілі та підгинають надрізи на відстані 1 см один від одного. Заздалегідь відміряні і вирізані листи стельового гіпсокартону монтують саморізами на нижню частину каркасу арки. Поверхню листів покривають стартовою штукатуркою, після цілковитого застигання наносять фінішну суміш і затирають.

Виконання прихованого карнізу
Скрытый карниз из гипсокартона

Прихований карниз дозволяє візуально збільшити розміри кімнати. Встановлюють карниз,  вираховуючи розміри майбутньої ніші. Використовуючи шурупи, закріплюють направляючий профіль, вставляють в середину бічною стороною каркас з металу, зафіксувавши підвісками. Згідно другій лінії монтують ще один профіль, обшиваючи весь утворений короб листами, що підходять за розміром. ГКЛ кріплять на каркас з метала шурупами з кроком 25 см.

Зашивка труб у ванній
Зашивка труб гипсокартоном

Обшивка труб листами гіпсокартону починається з розмітки параметрів майбутнього короба. Вертикально стінам виставляють направляючі елементи потрібного розміру. Решта обрізків розміщують поперечно, кріплять до направляючих, а готовий короб приховують вологостійкими ГКЛ, товщиною 12 мм. Утворені стики і шляпки шурупів замазують шпаклівкою, фарбують або обклеюють шпалерами.

Монтаж стелі на балконі
Монтаж гипсокартонного потолка на балконе

Стеля з гіпсокартону приховує всі нерівності і залишки старої штукатурки. Поверхню стелі розмічають, використовуючи рівень, відзначають контур направляючого профілю, обрізають його до необхідних розмірів. Кріплять до профілю спеціальну стрічку для збільшення звукоізоляції. Монтують UD-профіль на стелю, використовуючи саморізи. СD-профіль встановлюється з кроком 50 см, після цього нашивають ГКЛ.

Монтаж гіпсокартону біля батарей
Монтаж гипсокартона возле батарей

Приховати непрезентабельні батареї допоможе ніша з гіпсокартону. Перед установкою рекомендується очистити поверхню від пилу, зачистити ділянки і обробити грунтовкою. Далі вирізають листи оптимальних параметрів, монтують короб, кріплять його саморізами на каркас з металевих профілів з кроком 60 см, роблячи невеликі заглиблення. Наносять штукатурні суміші в кілька етапів, зачищають поверхню після остаточного застигання.

Оздоблення з гіпсокартону своїми руками

Одним з найпопулярніших способів обробки стін, стелі з гіпсокартону, арок, откосів є гіпсокартон, що має багато гарних характеристик. Цей матеріал дозволяє приховати всі недоліки поверхні максимально швидко, чисто і недорого. Якщо ви хочете знати, як правильно кріпити гіпсокартон, варто ознайомитися з цією сторінкою.

Переваги роботи з гіпсокартоном

Гіпсокартон – листовий матеріал, що складається з двох щільних картонних листів, які з'єднані гіпсовим шаром. Існує кілька видів таких листів, серед яких особливою популярністю користуються вологостійкі, які можна використовувати у ванній і на кухні. Розібравшись з тим, як монтувати гіпсокартон, можна створити відмінний дизайн приміщення самостійно. А товари торгової маркипродукти торгової марки  Siniat у цьому допоможуть. 
У матеріалу дуже багато переваг:

 • невелика вага листа гіпсокартону, легкість в обробці і простий монтаж;
 • при змочуванні водою листи гнуться;
 • можна легко створювати пустотілі конструкції для прокладки комунікацій;
 • недорогий спосіб вирівняти стіни в порівнянні з використанням звичайної штукатурки;
 • монтаж проходить без зайвого пилу і бруду.

Крім того, гіпсокартон не горючий, екологічно безпечний і краще підтримує сприятливий мікроклімат, ніж штукатурка. Гіпсокартонна стіна може бути оброблена будь-яким способом – плиткою, шпалерами, фарбою. З огляду на значний список гарних характеристик, немає нічого дивного, що саме цей матеріал вибирають для обробки приміщень різного призначення. Для самостійної роботи з гіпсокартоном не потрібні особливі навички і інструменти, досить почитати рекомендації і подивитися на роботу з гіпсокартоном на відео.

Монтаж простої стіни

Перед початком роботи потрібно закріпити на підлогу та стелю  направляючі металеві горизонтальні профілі. Зверніть увагу на товщину металу – занадто тонкий профіль може стати причиною деформації конструкції. Після цього на відстані в 600 мм один від одного в горизонтальні профілі заводяться вертикальні і кріпляться до них за допомогою шурупів. При необхідності відстань між ними можна зменшити до 300-400 мм.

Потім на стіну кріпляться універсальні підвіси, попередньо проклеєні звукоізоляційною стрічкою і загнуті у П-подібну форму. Нижній підвіс повинен бути на відстані 500 мм від підлоги. Решта – на відстані до 800 мм від першого підвісу. Після кріплення до стіни, підвіси прикручуються до вертикальних профілів. Каркас готовий. Необхідно обов'язково перевірити його площину за допомогою рівня в декількох напрямках, і можна починати монтаж гіпсокартону на стіну.

Перед кріпленням гіпсокартону потрібно вивести всередину каркаса всі комунікації. Зашивка стіни гіпсокартоном повинна проводиться тільки за допомогою спеціального шуруповерта, який не дозволяє шурупам занадто продавлювати матеріал. Для різання гіпсокартону використовується спеціальний ніж. Все для роботи з гіпсокартоном можна без зусиль знайти у офіційних дилерів компанії Siniat, адреси яких можна знайти на сайті.

Для нарізки на матеріал необхідно нанести розмітку. Надрізають гіпсокартон спочатку з лицьового боку, потім згинають лист і дорізають з тильної сторони. Це дозволить зробити зріз максимально рівним. Різані краї обробляються рашпілем. Гіпсокартонні листи встановлюються на підкладки з обрізків матеріалу, і прикручуються обов'язково в шаховому порядку шов в шов за допомогою шурупів. Кріплення гіпсокартону не рекомендується робити в кутах листів. Після закінчення монтажу підкладки виймаються, а поперечні шви розшиваються ножем. Необхідно зняти фаски під кутом в 45° - шви потім будуть кріпитися шпаклівкою. Якість стіни перевіряється рівнем в трьох напрямках. Детальніше можна побачити роботу з гіпсокартоном на відео. Допускається кріплення гіпсокартону на стіну в два шари. При цьому шви другого шару не повинні збігатися зі швами першого.

Зашивка стелі гіпсокартоном

Можливий попередній монтаж підвісів по розмітці, після чого по них навішується вертикальний профіль. Після їх закріплення необхідно обов'язково встановити поперечні профілі з кроком в 500 мм. На завершення каркас перевіряється рівнем, а під світильники або карнизи встановлюються закладні деталі. В жодному разі не слід економити на каркасі – профілі повинні бути якісні, тоді конструкція буде міцною, надійною і буде простіше реалізувати будь-які дизайнерські задуми, роблячи монтаж гіпсокартону на стелю.

Гіпсокартонні плити розміщуються паралельно до основних напрямних, зі зміщенням поперечних швів як мінімум на 500 мм один від одного. Після цього необхідно розшити поперечні шви, так само, як і коли робили монтаж гіпсокартону на стіну. На стелю необхідно монтувати листи з гіпсокартону товщиною не менше 12,5 мм, щоб уникнути провисання конструкції. Слідуючи цим інструкціям, вам обов'язково вдасться робота з гіпсокартоном своїми руками.

Прибираємо отвори за допомогою гіпсокартону

Гіпсокартон дозволяє без зайвого пилу і витрат зашити будь-який-який  непотрібний отвір в приміщенні. Щоб зробити стіну на місці дверного отвору, необхідно спочатку нанести розмітку, виміряти профілі і обрізати їх по довжині. Монтаж каркасу відбувається практично так само, як і у випадку з установкою на стіни або стелю, проте є кілька нюансів:

• направляючі горизонтальні профілі кріпляться в отворі на підлогу і стелю;
• горизонтальні профілі монтують із кроком 300-500 мм;
• обов'язкова наявність поперечних профілів;
• не використовуються підвіси.
У каркас необхідно заховати всі проводи і покласти шар мінеральної вати такої ж товщини, як і майбутня перегородка. Після чого друга її стіна зашивається гіпсокартонними листами. При необхідності виведення проводів назовні, необхідно заздалегідь виконати отвори для них і при монтажі пропустити дроти через листи. Якщо вас цікавить, як правильно кріпити гіпсокартон у віконний отвір, то це робиться за таким же принципом. Точно так само можна зашити стінки балкона, заховати труби і радіатори опалення.

Багаторівневі конструкції на стелі

Розмітку для радіального монтажу варто наносити за допомогою олівця і профілю, що виконує роль циркуля, тоді дуга буде більш точною.Каркас для радіальних частин конструкції виконується зі звичайного профілю, нарізаного на сегменти. Прорізається одна зі сторін профілю і його тильна сторона, а результатом буде заготовка, яку можна зігнути на будь-який потрібний радіус. Готовий каркас кріпиться до стелі за допомогою шурупів, як і направляючі профілі.

При монтажі гіпсокартонних листів спочатку необхідно обшити ними бічні частини каркасу. Для прямолінійних ділянок можна використовувати звичайний матеріал, а для радіальних підійде спеціальний гнучкий гіпсокартон. Після закріплення бокових стінок, встановлюються поперечні профілі, а в місцях, де ширина каркаса становить понад 800 мм, використовуються підвіси. Далі в каркас потрібно заховати проводку і підготувати закладні деталі під світильники.

Після цього можна починати монтаж листів на нижню частину конструкції. Робота з гіпсокартоном починається з обрізки. Листи вирізаються в потрібних розмірах гіпсокартону, при цьому в радіальних частинах зайвий гіпсокартон зрізається після кріплення листа. Таким способом можна не тільки надати цікавий вид стелі з установкою точкового підсвічування, але і створити кілька рівнів з прихованими світильниками. Крім того, якщо є необхідність зробити арочний прохід – використовуються ті ж прийоми, проте необхідно виготовляти дві радіальні заготовки з профілів.

Як працювати з гіпсокартоном та клеєм?

Після висихання штукатурки поверхня знежирюється і ґрунтується. Ґрунтовка повинна повністю просохнути, що займає зазвичай 9-12 годин в залежності від температури і вологості в будинку. Після цього починається робота з гіпсокартоном і клеєм.

Необхідно приготувати клей по інструкції, зазначеній на упаковці. Клей може наноситися як на сам лист гіпсокартону, так і безпосередньо на стіну. Робота з гіпсокартоном починається з вирізання всіх необхідних технічних отворів для розеток, вимикачів та інших елементів. Після цього на матеріал або на стіну наносять клей і приклеюють лист гіпсокартону. Клеїти листи необхідно обов'язково з підкладкою з обрізків гіпсокартону, щоб дотримати зазор між підлогою і обшивкою. При цьому коригувати положення приклеєного листа можна протягом 25 хвилин. У цей час необхідно перевірити якість роботи за допомогою рівня в трьох напрямках. Таким чином значно спрощується встановлення гіпсокартону.

Шпаклювання гіпсокартону та інші види оформлення

Порахувавши необхідну кількість штукатурки, суміш засипається в ємність і заливається водою в пропорції 3 літра на кожні 5 кг суміші. Отриману масу необхідно ретельно перемішати за допомогою електродриля з насадкою-вінчиком. Увага! Перемішування необхідно здійснювати на низьких оборотах, щоб суміш не увібрала в себе повітря і не утворилися бульбашки.
З готовою сумішшю можна працювати протягом 50 хвилин.

Як шпаклювати гіпсокартонні стіни ?

Розподіляється суміш за допомогою шпателя по швах, ретельно вдавлюється в них, з вирівнюванням. Потім необхідно наклеїти армувальну сітку або стрічку на всі шви. Після цього поверх сітки наноситься ще один шар шпаклівки. Далі залишається почекати, поки вона висохне. Сумішшю можна обробити і місця вкручування шурупів. Найвища міцність швів досягається при використанні паперової стрічки, змоченій у воді. Її вдавлюють в зашпакльовані шви за допомогою шпателя, не залишаючи бульбашок повітря. Надлишки шпаклівки видавлюються з-під стрічки і наносяться на неї тонким шаром. Стрічку не використовують у випадках, коли необхідний монтаж стіни з підвищеною вогнетривкістю.

Зовнішні краї гіпсокартонних конструкцій також армуються і обробляються. Необхідно прикріпити алюмінієвий куточок, який потім затерти шпаклювальною сумішшю. Для цього на обидва боки кута наноситься шар суміші, після чого прикладається куточок. Через його перфорацію виходить зайва суміш, яка використовується для затирання куточка. Армувати кути гіпсокартонних конструкцій можна і за допомогою паперової стрічки з алюмінієвими вставками. Процес монтажу стрічки такий же, як і у випадку з обробкою швів.

Всі шви і кути обробляються шпаклівкою в декілька шарів, кожен з яких повинен бути ширше попереднього. Після висихання поверхні можна приступати до фінішної обробки. Про те, як працювати з гіпсокартоном правильно, можна дізнатися з відео.

Уважно вивчивши уроки як правильно кріпити гіпсокартон і працюючи обережно згідно інструкції, можна самостійно створити відмінний дизайн приміщення. А фахівці компанії Siniat проконсультують щодо продукції, щоб вам вдалося будь-яке встановлення гіпсокартону на стіни, стелю, в дверних отворах  чи на одвірках.

Де нас знайти?