ДОПОМОЖІТЬ НАМ СТАТИ КРАЩИМИ

ДОПОМОЖІТЬ НАМ СТАТИ КРАЩИМИ

Напишіть, якщо у вас є побажання, зауваження, рекомендації щодо нашої продукції, сервісу та умов співпраці. Не мовчіть, якщо були не задоволені або приємно вражені.Вдячні за ваші дум ки та витрачений час!
З повагою, команда Siniat

Siniat_Newsletter (2).png

ЗМІНИ В ОФОРМЛЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПРЕТЕНЗІЙ

ЗМІНИ В ОФОРМЛЕННІ ТРАНСПОРТНИХ ПРЕТЕНЗІЙ

З 18.11.2020р. впроваджені «Нова система оцінки пошкоджень товару при доставці» та алгоритм оформлення транспортних претензій

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ

Нижче наведений повний перелік загальних умов постачання продукції, їх розрахунків, терміни і порядок поставки. Дані умови застосовуються для усіх угод між ТДВ «Сініат» («ПОСТАЧАЛЬНИК») та його клієнтами («ПОКУПЕЦЬ»), які укладені або будуть укладатися в майбутньому, а також у тих випадках, коли відсутня додаткова повторна домовленість про їх використання.

ПАМ'ЯТКА

ПАМ'ЯТКА

Шановні партнери!

Для організації безпечного вивантаження продукції, а також, щоб уникнути пересортов під час вивантаження у клієнтів, просимо Вас ознайомитись і дотримуватися нижчевикладених правил.

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР І ПОСТАЧАЛЬНИК

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР І ПОСТАЧАЛЬНИК

Пропонуємо широкий асортимент продукції і забезпечуємо гарантовану доставку до дистриб'юторів. Наші служби продажів і обслуговування надають щоденну підтримку, щоб забезпечити клієнтів всією необхідною документацією і технічною інформацією.

 

Зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів

ПІДТРИМКА ВАШИХ ПРОЕКТІВ

ПІДТРИМКА ВАШИХ ПРОЕКТІВ

Наша технічна команда завжди готова надати допомогу стосовно будь-якого нашого продукту і системи. Ми підтримуємо будівельні проекти по всьому ланцюгу поставок, від специфікації та дистрибуції до установки. Нашим рішенням, клієнтському обслуговуванню та технічним знанням довіряє безліч успішних компаній в будівельній галузі, що дає їх бізнесу конкурентну перевагу.

НАВЧАННЯ ВАШИХ КОМАНД

НАВЧАННЯ ВАШИХ КОМАНД

Щоб наші дистриб'ютори і постачальники готової продукції могли підтримувати своїх клієнтів, ми пропонуємо їм широкий спектр навчальних курсів, що проводяться на їхній території.

Наші технічні тренери допоможуть отримати від нашої гіпсокартонної продукції та систем все можливе і максимізують навички ваших команд і команд ваших клієнтів.

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва