Будівництво центру «ДАЧА» для онкохворих дітей

Будівництво центру «ДАЧА» для онкохворих дітей

У такий непростий для усіх нас рік, дуже важливо залишатися уважними до навколишніх подій, йти назустріч і надавати допомогу тим, хто на неї так потребує. Наша компанія з особливим прагненням і ентузіазмом долучилася до будівництва центру для онкохворих дітей під назвою “Дача”.

Як відзначають самі організатори, Дача - один з найтепліших проектів фонду “Запорука”, який вже більше 12 років робить все можливе для підтримки сімей, які борються зі страшною хворобою.

Будівництво центру «ДАЧА» для онкохворих дітей

Дача допомагає дітям одужувати швидше в обіймах рідних. Нова двоповерхова будівля центру зможе прийняти до 15 сімей та забезпечити їх комфортне проживання впродовж декількох місяців лікування. У центрі передбачена робота кабінетів психолога та реабілітолога, дві ігрові кімнати: для дітей молодшого віку та підлітків. Ігрова для дітей старшого віку буде виконувати ще й функцію навчального центру, щоб школярі не випадали з навчального процесу. Серцем Дачі завжди була їдальня, де вечорами збираються всі сім'ї, спілкуються, таким чином підтримуючи доброзичливу і теплу атмосферу будинку. У новій Дачі до дизайну їдальні поставилися з особливим трепетом, виділили найбільше приміщення і зробити його зручним та затишним.

Будівництво центру «ДАЧА» для онкохворих дітей

В інтерв'ю для нашого Ютуб каналу, кураторка проекту - Євгенія Вознюк зазначила роботу фахівців компанії Siniat, їх професійне сприяння у підборі матеріалів, прискоренні доставки ти технічному супровід під час монтажу гіпсокартонних конструкцій.

“У тому, що стосується будівництва ми, поки що, не профі та не експерти, це перший наш проект і ми розраховуємо на підтримку професіоналів. Наші будівельні підрядники порадили звернутися до компанії Siniat за гіпсокартоном. Ми швидко знайшли спільну мову, зі мною зв'язався представник компанії, досить було однієї зустрічі на нашому об'єкті, щоб компанія Siniat теж полюбила цей проект і долучилась до нього. Ми дуже цінуємо таке ставлення та соціально відповідальні компанії” - прокоментувала Євгенія

Спільно з офіційним дистриб'ютором продукції Siniat, ми організували поставку 9 палет вологостійкого гіпсокартону на будівельний майданчик центру. Хочемо висловити подяку компанії Будівельна Гільдія України за участь в благодійному проекті фонду «Запорука», за те, що гіпсокартон був доставлений безкоштовно та, як завжди, оперативно.

< Back

 

 

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва