ETEX залишає Росію

Звісно ж йдеться про виставку BAU, яка проводиться раз на 2 роки і є платформою для будівельних прем’єр, де презентуються безліч досліджень, неординарних підходів для вирішення складних інженерних задач у будівництві, що накопичилися за попередні 2 роки. Німецький підрозділ компанії SINIAT буде дивувати відвідувачів своїми новинками та інноваційними підходами протягом всього періоду виставки на території власного стенду, що обладнаний інтерактивними елементами, площею 200 кв м у павільйоні А2. Масштаби виставки вражають – на площі 180 000 кв м представлені архітектурні рішення, будівельні матеріали та системи для індустріального, житлового будівництва і внутрішніх оздоблювальних робіт у будівлях, - як нових, так і старих, які підлягають ремонту чи реконструкції. На BAU 2015 буде представлено більш, ніж 2000 експонатів, із 40 країн світу, при цьому 30% - це іноземні експонати. Глобальний підхід робить BAU незамінним джерелом інформації для всіх, хто причетний до проектування і будівництва: від інвестора, проектувальника та архітектора, до робітників будівничих спеціальностей і керуючих компаніями. Для кожної виставки BAU визначаються основні теми, що відображаються в експозиціях багатьох експонатів, висвітлюються на форумах і шоу-виставках.

Основні акценти BAU 2015:

  1. Розумна Урбанізація Уже в 2025 році дві третини населення планети проживатимуть у містах. Їх планування, будівництво та експлуатація є складними завданнями, вирішення яких можливе лише за умови спільної праці (або праці плечем до плеча) проектувальників, архітекторів, технічних спеціалістів та робочих будівельних спеціальностей. Де на шляху до міста майбутнього перебуваємо ми, як ті, хто об’єднує естетику та доцільність висвітлення даної теми.
  2. Людина та будівля Мешканці Центральної Європи проводять 80 відсотків робочого часу в закритих приміщеннях. Доведено, що якщо умови у приміщенні оптимальні, вони позитивно впливають на працездатність людей. У цій темі йдеться про застосовувані на практиці технології для людини у приміщеннях та будівлях: від інноваційних систем вентиляції до узгоджених між собою систем управління та оптимізації.
  3. Ефективне використання енергії та ресурсів у будівництві. Тема настільки важлива і для європейця, і для українця, що варто було б винести на перше місце за значимістю.

7 причин відвідати BAU 2015:

  • Унікальна присутність усіх лідерів ринку та брендів
  • Усі найважливіші сектори, продукти, матеріали, що зібрані в одному місці
  • Найбільша у світі виставка для архітекторів та інженерів
  • Інновації виробників у дворічному ритмі BAU
  • Майбутнє будівництва на форумах та показах
  • Діалог усіх, хто бере учать у проектуванні, будівництві та оздобленні будівель
  • Мюнхен, як магніт – місто світового значення з серцем!

Якщо ви вирішили поринути в міжнародний світ будівництва і відвідати виставку BAU 2015, звертайтеся за додатковою інформацією до наших партнерів: Проект АРТ-МАНДРИ "Фонд сприяння розвитку мистецтв". тел.: (050) 811 03 95, (044) 223 40 15. info@foundart.org.ua

< Back

 

 

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва