Тиждень будівельних професій

Тиждень будівельних професій

Наприкінці листопада в Черкасах пройшов тиждень будівельних професій. Захід тривав 5 днів.

Основною метою данного заходу є формування та поглиблення знань з професійної підготовки; формування вмінь по застосуванню теоретичних вмінь під час вирішення поставлених задач; розвиток загальних та формування професійних компетенцій; розвиток творчої ініціативи, відповідальності та організованості; формування позитивного іміджу будівельних професій

Почесними гостями свята стали директор Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевський В. В., заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Волошина І. В., директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Черкаській області Проценко Н. Д., потенційні роботодавці, провідні забудовники по Черкаській області.

В рамках цієї події співробітники учбового центру нашої компанії СІНІАТ приєдналися до графіку святково-освітньої програми Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій. Були проведені майстер-класи та семінари, де учасники активно вивчають асортимент матеріалів в теорії та практиці. Самостійний монтаж плит гіпсокартону TM Plato (ГКП) та нанесення сухих сумішей TM Plato (СС). Всім учасникам були видані сертифікати про успішне проходження тренінгів та цінні призи на честь свята.

На думку організаторів, день відкритих дверей пройшов дуже продуктивно і завершився святковим концертом, після якого були проведені переговори за круглим столом, та обговорені плани співпраці на 2016 рік.

Нагадаємо, що учбовий центр ТДВ "СІНІАТ" був створений в 2008 році. Також він має учбову площадку в м. Києві та комплекти необхідного обладнання для проведення виїзного навчання. Учбова площадка в м. Києві оснащена учбовим класом та стендами для відпрацювання практичних навиків.

Для тих, хто хоче знати більше про асортименті продуктів PLATO слідкуйте за оновленнями розкладу тренінгів і семінарів від нашого Навчального центру.

< Back

 

 

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва