Відео по роботі із фіброцементними плитами Cementex

Відео по роботі із фіброцементними плитами Cementex

Фіброцементні плити Siniat Cementex – універсальний матеріал для оздоблення будь-яких частин будинку. Цей матеріал швидко набуває популярності, оскільки володіє високими показниками щодо міцності, вогнестійкості та довговічності. Плити Siniat Cementex легко монтувати та згинати. вони витримують значні навантаження та перепади температур. Завдяки наявності в асортименті плит різної товщини цей матеріал може бути застосовано як для зведення перегородок, так і для монтажу стель.

Пропонуємо вам переглянути відео від наших колег з компанії Siniat у Польщі про особливості роботи із фіброцементними плитами у різних приміщеннях.

Наші фіброцементні плити Kalsi втілюють віковий досвід розробок у будівельній галузі.

Технологя виробництва плит Kalsi — це унікальна комбінація цементу і целюлози, та стабілізація у автоклаві (спеціальний процес, який включає обробку парою, високою температурою та тиском, що забезпечує стабільні розміри та механічну стійкість).

Фіброцементні плити Kalsi — легкі, міцні та надійні. 3 ними легко працювати, так само, як з деревом, але Kalsi мають перевагу — вони запобігають всім проблемам, що пов’язані з деревиною. Стійкі до вологи, вогню, грибка, механічного впливу, наші цементні плити є найкращою альтернативою для будівельників та господарств, які шукають унікальні рішення та прагнуть покращити якість свого життя.

Фіброцементні плити Kalsi вироблені на сучасному обладнанні в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Завод компанії відповідає усім найсуворішим сучасним вимогам щодо якості продукції та захисту навколишнього середовища.

< Back

 

 

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва