Siniat і Promat разом!
![Siniat і Promat разом!](/siteassets/content-repo-media/ru-ua/news/2018-03-siniat--promat-/siniat-promat-width.jpg?v=4abea4&width=1200&height=750&rmode=Crop)
Ми раді повідомити Вам, що до нашої команди Siniat приєдналися співробітники компанії Promat, які будуть працювати в службі маркетингу і продажів, відділ протипожежних матеріалів та проектів.
З моменту створення нового Дивізіону - Etex Building Performance, який об'єднав дві торгові марки Промат і Сініат пройшло два роки. За цей час в Дивізіоні було реалізовано безліч великих проектів на базі цих продуктів. До сьогоднішнього дня в Україні Дивізіон представляли дві окремі компанії «Промат Україна» і «Сініат»,
Наша мета - прискорити зростання в сегменті сухого будівництва і збільшити прибуток компанії. Об'єднання цих компаній допоможе нам досягти цього більш швидко і ефективно.