Оздоровчі заклади

Перейти до:

Рішення для оздоровчих закладів

Інтер'єр поліклінік і лікарень не відрізняється особливими стилістичними рішеннями. Головні вимоги до обробки стін:

  • Ідеально рівна поверхня;
  • Стіни, стійкі до миття;
  • Пожежостійкість стінового покриття;
  • Екологічна безпека;
  • Стійкість до зношування.

Питання про те, як вирівняти стіни в лікарні, актуальне не тільки в момент, коли зведення будівлі вже завершено і розпочато етап обробки внутрішніх приміщень, але і в період проведення капітальних ремонтів або перепланування будівлі.

Чим вирівняти стіни в поліклініці?

Виходячи з перерахованих вище вимог до обробки стін, можна сказати, що оптимальними матеріалами для оздоблення стін в лікарні є штукатурка (сухі суміші) і гіпсокартон.

У першому випадку (мова йде про шпаклівку) на передній план виходить характер поверхні стін та їх стан. Якщо стіни дуже криві, а площа робіт велика, використання сухих сумішей навіть з найкращими покриваючими властивостями може виявитися нерентабельним і трудомістким. Альтернативою штукатурці для вирівнювання стін є використання листів гіпсокартону. Гіпсокартонні листи вкривають велику площу стіни, можуть монтуватися навіть на дуже нерівну поверхню (в таких випадках використовують каркасний метод монтажу), а також передбачають можливість використання додаткового утеплювача. Окремої уваги заслуговують наступні властивості гіпсокартону: теплоізолюючі, звукоізолюючі, можливість використання його для зовнішньої обробки під фарбування та швидкість монтажу. Якщо потрібна обробка великої площі, яку необхідно провести в обмежені терміни, але якісно, вибір на користь гіпсокартону стає очевидним.

Який гіпсокартон для ремонту в поліклініці краще?

Вибір типу листів гіпсокартону визначається типом приміщення, а також рівнем вологості в ньому. Якщо мова йде про цокольний поверх лікарні, обробки підсобних приміщень з високим рівнем вологості, а також про будівлі, розташованих поблизу озер або інших водойм, необхідно обрати вологостійкий гіпсокартон. Коли мова йде про обробку приміщень з помірним (стандартним) рівнем вологості можна використовувати звичайні (НЕ вологостійкі) листи гіпсокартону. Такі листи мають достатню пластичність і можуть використовуватися для монтажу перегородок.

Які матеріали для вирівнювання стін в лікарні від SINIAT ви можете використовувати?

Сухі суміші PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, PLATÓ Izomix характеризуються високими властивостями до адгезії, хорошою вологостійкістю, високими показниками пластичності і достатньою покриваючою здатністю, а також простотою нанесення. Гіпсокартон марок PLATÓ Format, PLATÓ 9,5. Це стандартний не вологостійкий гіпсокартон. PLATÓ Aquastop і PLATÓ Vlagastop. Ці види вологостійкого гіпсокартону підходять для приміщень з рівнем вологості, що не перевищує 85%.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?