Виклик Etex
![Виклик Etex](/siteassets/content-repo-media/ua/news/2021-04--etex/3.jpg?v=49eb52&width=1200&height=750&rmode=Crop)
У квітні цього року компанія Сініат в Україні, що є частиною міжнародної групи Etex, долучилась до корпоративної ініціативи Виклик Etex #EtexChallenge
Мета Виклику Etex – проста, мотивувати Колег по команді покращувати свій фізичний та психологічний стан, долучаючись до простої спортивної активності щодня. Виклик об'єднує колег Etex у всьому світі у дружньому змаганні між країнами. Винагорода переможцям – пожертва для місцевої благодійної організації.
За результатами 1-го етапу змагання, Etex Україна, серед 40 країн учасників, потрапила в трійку лідерів і виграла благодійний внесок для Дитячого Реабілітаційного Центру у м. Бахмут.
Вітаємо всіх колег з України з дивовижним командним досягненням!
![Виклик Etex](/siteassets/content-repo-media/ua/news/2021-04--etex/4.jpg?v=49ec9a&width=1200&height=750&rmode=Crop)