Siniat – мистецтво будувати!

Siniat – мистецтво будувати!

VIII ART KYIV Contemporary фестиваль сучасного мистецтва, відбудеться з 13 до 24 листопада у Києві, у виставковому центрі – «Мистецький Арсенал». Така подія не могла обійтися без підтримки компанії «SINIAT». Представники нашої компанії, зустрівшись з організаторами виставки, познайомившись із планом та програмою проекту, обговорили важливі моменти в схемі заходу, вирішили підтримати нові напрями у мистецтві та стати одним із генеральних спонсорів цього проекту. Цей внесок у розвиток культурного життя країни є важливим та вагомим для компанії. Ми прагнемо брати активну участь не тільки у професійних заходах, а й в інших глобальних проектах.

12 листопада відбулося попереднє відкриття виставки. Гостями стали не тільки поціновувачі мистецтва, а й українські знаменитості теле- та шоу-бізнесу, головні телеканали країни, редактори журналів та ведучі блогів. Всі вони були першими, хто побачили цей маленький світ великого мистецтва, щоб уже завтра донести до свого глядача та читача частинку прекрасного та відкрити завісу таємниці.

Суть заходу полягає в об’єднанні різних напрямів у сучасному мистецтві – живопис, світлина, інсталяція різних тем та багато іншого, що безумовно варто побачити.

Організація виставки має на думці окремий павільйон для кожної експозиції, що дозволяє зосередитися над основною ідеєю, яку майстер хотів донести. При цьому павільйони немов перетікають з одного в інший, не зупиняючи та не обмежуючи мислення відвідувачів. Ширина та глибина поглядів творців уражає, і захоплені обличчя відвідувачів це підтверджують.

Усі експонати виставки настільки різноманітні та масштабні, що потрапивши до зал… Однак, ми і так висвітили для Вас найосновніші моменти виставки, тепер Ви можете відвідати проект та самі відчути на собі цю велику силу мистецтва!

SINIAT створює простір для мистецтва!

< Back

 

 

Ефективні інновації

Перевірені рішення

Прагнення до сталого будівництва