Регіональний Етап Всеукраїнського Конкурсу Якості Продукції – «100 Кращих Товарів України»

Siniat Siniat 09.10.2013

новини та події

У регіональному етапі конкурсу взяли участь 214 підприємств Донецької області. Було представлено понад 200 видів продукції (товарів, робіт, послуг).

Основна мета конкурсу – це об’єднання зусиль, які націлені на поліпшення якості продукції та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також сприяння впровадження на виробництві сучасних технологій.

Компанія СІНІАТ за пройдешній рік встигла не тільки випустити на ринок новий продукт, а й взяти участь у різних конкурсах та заходах, та завоювати призові місця. Наш продукт здобув визнання та нагороду як кращий товар року! Для участі у конкурсі було запропоновано дві марки товару: PLATÓ Arka READY та PLATÓ Aquastop. Ці два продукти було розроблено та випущено на ринок порівняно недавно, але вже встигли продемонструвати свої відмінні характеристики та заслужити визнання покупця.

PLATÓ Arka READY – наш унікальний продукт. Товщина гіпсової плити лише 6,5 мм, що робить його дуже легким, і водночас гіпсокартон не втрачає свої властивості міцності. Унікальність товару в тому, що він еластичний, вже попередньо розім’ятий на виробництві та не потребує додаткових зусиль з метою підготовки матеріалу до роботи. Гіпсокартон PLATÓ Arka READY використовується для створення фігурних стель та арок, фігурних стін, колон, круглих вікон, купольних перекриттів та фігурних елементів. Новий матеріал дозволяє створювати унікальний внутрішній вигляд приміщень завдяки ідеально гладкій фігурній поверхні стін. Саме цей продукт отримав нагороду – кращий товар 2013 року. Наші зусилля і талановита робота було нагороджено таким почесним титулом.

Компанія СІНІАТ пишається своїми успіхами і вдячна за надану їй честь та одержану нагороду!