Конференція з нанесення сумішей TM PLATO механізованим способом

Siniat Siniat 05.02.2018

сухі суміші
новини та події

Конференція з нанесення сумішей TM PLATO механізованим способом

Захід проводився на базі Харківського ліцею будівельних технологій. Для участі в конференції зареєстровано майже 150 чоловік, більша частина яких має безпосереднє відношення до будівництва.

До участі запрошувалися: компанія KALETA (виробник машинних станцій), компанія Olejnik (інструменти для обробки), Харківський будівельний ліцей (соціальний партнер в спільному проекті УЦ), громадська організація «Флагман» (об’єднання штукатурів в Харківській області), компанія «Будоснова» (офіційний дистриб'ютор продукції TM PLATO).

Відвідувачі конференції: будівельники, виконроби, майстри ПТУ, забудовники, представники центру зайнятості та профорієнтації, представники Департаменту міністерства освіти, Методичний Центр, студенти-штукатури. Так само серед відвідувачів конференції були присутні почесні гості з Польщі, Білорусі та м.Києва.

Конференція складалася з двох частин. Перша - знайомство з компаніями, їх діяльністю, асортиментом, пропонованими технологічними рішеннями і інструментами. Друга частина - практичне заняття з технології нанесення штукатурок машинним способом.

На завершення конференції учасники мали можливість поспілкуватися з організаторами за столом переговорів, а також взяти участь в екскурсії по навчальному закладу і постежити за ходом будівництва нового Навчального центру компанії Siniat на базі ліцею.

Конференція завершилася врученням сертифікатів учасникам і традиційним фуршетом.

Siniat-conference
Siniat-conference
Учасники конференції